Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy egyik...

Volt már olyan, hogy egyik ismerősötök /osztálytársatok szeretett cikizni másokat valami miatt és az élet vissza adta neki?

Figyelt kérdés
Nekem volt osztálytársam, aki kigúnyolt az alakom miatt meg mindenkit csúfolt (ő volt a menő csaj az osztályban) most elhízott és sokkal csúnyább is mint volt, és most folyton irigykedik másokra.

2019. okt. 13. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Ezotéria kategória.
2019. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem a karma a lényeg, hanem az emberek!
2019. okt. 13. 19:26
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Kifejezetten csak engem szeretett piszkálni, de visszakapta az élettől nagyon hamar, ráadásul végig is nézhettem.

Egy nagyon jó tanuló srác volt, viszont nyolcadikban a felvételijét nagyon elrontotta, és egy igen gyenge középiskolába került be. Na meg így utolsó évben tőle kezdtek eltávolodni az emberek.

2019. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Mindenki megkapja a jó éa rossz tetteiért a jutalmát!
2019. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Általános suliban az osztály állítólag 3 legjobb csaja most bányarém, elhízva. Én meg kicsinosodtam. Múltkor az egyik lehajtott fejjel ment el mellettem...
2019. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó. Ment a zöld kéz mindenkinek.
2019. okt. 13. 21:40
 7/17 Metionin ***** válasza:
100%
Kb. minden volt általános iskolai osztálytársam. Mindig csúfoltak, vertek, a cuccaimat elvették és tönkretették. Most a lányok nagy része elhízott, szar kapcsolatban él vagy elvált, gyereket nevelnek apa nélkül vagy szar apával, segélyen vannak, közmunkán vagy a helyi gyárban (a gyárral nem lenne baj, én dolgoztam jó gyárban de az a hely tényleg nagyon alja), a fiúk is hasonlóan, van aki alkoholista, pár gyerek itt-ott random nőktől, közmunka, kilátástalanság. Többször volt már olyan hogy volt osztálytársaim, akik régen csúfoltak, ott seperték az utcát amikor látogatóban voltam anyámnál és fütyültek utánam mert nem ismertek fel. De ez nem karma, hanem annál sokkal egyszerűbb dolog. Ők azért csúfoltak engem, mert nem voltam szép, nem telt divatos cuccokra és jól tanultam. Ők tojtak a tanulásra, így nem is tudtak a faluból elszakadni, és lévén ott nulla a munkalehetőség, maradt nekik a közmunka meg a segély. Ilyen kilátásokkal persze hasonló párokat is találtak maguknak, ebből aztán lettek a random felcsinált nők, a válások, az apucilelépett tünetegyüttes. A kilátástalanság gyakran vezet alkoholizmushoz, ez is borítékolható volt egy olyan helyen ahol háznál főzi mindenki az olcsó páleszt. Érdekes módon az a pár volt osztálytársam, akinek jó élete lett, nem bántott engem anno. Talán mert nekik gyerekként is több eszük volt, később pedig ezt az észt felhasználva el tudtak szakadni a faluból és normális életet tudtak kialakítani. Szóval nem az élet adta ezt nekik vissza, hanem ők maguknak.
2019. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, kíváncsi lennék egy osztálytalálkozóra nálatok.
2019. okt. 14. 12:44
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mindenkit kicikizett a béna, olcsó cuccai, nem divatos külseje miatt, vagy ha jól tanult.

Végzős korára kiderült pár dolog róla (kivel, hogyan, miket csinált - konkrétan nem mennék bele a sztorikba, mert simán felismerhető lenne), ami már nem is a divatosan k...s, hanem az ótvar szutyok kategóriába tette, és rengetegen szóltak be neki miatta (még az annyira nem feddhetetlen életű évfolyamtársak is).

2019. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Metionin ***** válasza:
100%
#8 Én is így láthatatlanul :D amúgy elvileg már volt vagy 3 de nem hívtak meg :D
2019. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!