Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon bejönne nektek az...

Ha nagyon bejönne nektek az élet, akkor megpróbálnátok felvágni azoknak, akik gyerekkorotokban megnehezítették az életeteket?

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, te se foglalkozz velük, nem tudhatod, hogy azóta miken mentek keresztül, lehetséges, hogy már visszakapták a bántásokat az élettől.
2019. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, próbálom őket ignorálni a gondolataimból és ha találkoznánk, nagyképűen megkérdeznék "na mire is vitted?" akkor se biztos, hogy elmondanám.
2019. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy gyerekes, de en megprobalnam ereztetni veluk ugyan azt, amit en ereztem anno.
2019. okt. 12. 10:24
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Valóban gyerekes.
2019. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Erre még nem gondoltam, lehetséges.
2019. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van erre sajnos. Viszont ha megtörténne biztos elmennék osztàlytalàlkozóra ha lenne. De senkiként biztos hogy nem megyek, ha lesz majd valamikor.
2019. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem, látni sem akarom őket.
2019. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bejott, de nem vagok fel, max posztolom a kepeket facebookra a vilag minden pontjarol:)
2019. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tényleg gyerekes.

Amikor meglett az első autóm (ami egy átlag használt tizensok éves autó volt, akkor még úgy voltam vele, most nézzétek meg, én már itt tartok, még ha nehezen is indult), aztán rá két évre lakás, megint két év és "sportautó", ezeknél már eszembe sem jutott, nem érdekel mások véleménye

2019. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem próbálok felvágni, néha-néha frissitem a Fb-om 1-2 fotóval, szerintem már a fotó tartalma (semmi direkt felvágás, sima nyaralások, utazások) meg, hogy külföldön élek elég nekik az irigységhez, mert ilyenek az emberek.
2019. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!