Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám végre elengedni...

Hogyan tudnám végre elengedni ezt?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm, 8 éve (gimi óta) ismerem. most egyetemre is ugyan oda járunk, egy évfolyamba és már egy csoportba is.

régen jól megvoltunk, de furcsa dolgai már akkor is voltak pl nem mutatott be a gyerekkori barátnőine mert én nagyon "más stílusú" vagyok és kb szégyellt előttük. csomó ruhát vett olyat mint nekem van, akkor kezdett el sminkelni amikor én. sőt még az egyetemen belül a szakirányunk is hasonló (ő nem tudta melyiket válassza, ezért azt választotta ami kb legjobban hasonlít az enyémre).


de a probléma az kb 1 éve kezdődött, mikor az első párkapcsolata. ( a srácot én mutattam be neki)

azóta egyre furcsább velem. flegma, beszólogat, megsértődik mindenen. tavaly pl azon, hogy elmentem egy tanulmányi versenyre és meglett a megajánlott jegy, ami neki nem.

ha nem vele vagyok egész nap, akkor is megsértődik. most ott tartunk, hogy másokkal barátkozok, akkor ő ilyen sértett képet vág. rám se néz, hozzám se szól, megkérdezem, hogy hogy van, akkor a válasz: "mégis hogy lennék". mindenkiben a rosszat látja egyébként, meg állandóan idegeskedik mindenen, ami átragad rám és már a gyomorgörcs kerülget csomószor.

régebben még mindig kezdeményeztem, hogy ha valamin megsértődőtt, akkor beszéljük meg, de általában letagadta, hogy lenne bármi is. ezt meguntam, és már csak így elvagyunk egymás mellett ( mindenki mondja, hogy furcsa hogy már nem lógunk annyit együtt) de egyszerűen sírhatnékom van, amikor ilyen sértett, lenéző tekintettel rámnéz, mintha valami rosszat tettem volna..


2019. okt. 13. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Soha nem fogom megérteni, hogy az emberek, a velük kifejezetten ellenszenvesen viselkedő embereket miért tartják barátjuknak?

A barátság NEM EZ!

Egyébként egy érdemtelenné vált "baráton" miért kell szenvedni? Lapát és kész!

2019. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!