Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érdekel semmi az életben?

Nem érdekel semmi az életben?

Figyelt kérdés

26F, nincsenek céljaim, nem érdekel semmilyen karrier, unok mindent, alig van 1-2 barátom.


Mihez kéne kezdjek az élettemmel? Ha egyszerűen semmi nem érdekel, nem motivál..


Öngyilkos nem akarok lenni, bár ha valami hirtelen betegségben vagy balesetben meghalnék azzal kiegyeznék.



2019. okt. 14. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, de nyugi vissza fognak jönni szerintem a vágyaid de ehhez te is kellesz, és türelem rengeteg sok türelem..és ne akarj meghalni inkább menj el egy orvoshoz ő tud segiteni!
2019. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ilyenen mivel tud segíteni? Nem vagyok depressziós (már voltam, tudom milyen, ez jobb állapot amiben most vagyok).
2019. okt. 14. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, el kellene kezdeni sportolni... de az meg kitartás, az sincs :( , ez ilyen.
2019. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos,csak nincs kedvem kezdeni magammal Semmit, hogy na most pl.elmegyek sportolni.
2019. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tűzz ki kisebb elérhető célokat, aztán hátha kedved támad többhöz is. Merülj el valami tanulmányban vagy edzésprogramban, amik elvonják a figyelmedet a hétköznapok teléséről.


Én is sokáig tengődtem ilyen állapotban, de annyi minden van, amivel el lehet terelni a figyelmed. A legjobb mondjuk, ha valami építővel sikerül, nem számítógépes játékokkal meg sorozatokkal.

2019. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!