Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is árultak már el...

Titeket is árultak már el olyan emberek akik előtte nagyon közel álltak hozzátok es megbiztatok bennük? Ha igen hogy viszonyultatok utána az illetohoz?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 06:43
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Nálam ez úgy van aki egyszer hátba szúr, ott már eleve elvész a bizalom és vége. Azért írtad ki a kérdést, mert veled is ez történt, és kíváncsi vagy az ehhez kapcsolódó tapasztalatokra, de megértem :)
2019. okt. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Hajjajjj, nem is egyszer. Volt, hogy sok évig jóban voltunk, megosztottunk egymással sok titkot, lelki társak voltunk. Egyszer az illető úgy gondolta: nem kívánja velem a kapcsolatot tartani és ezt nem velem, hanem pletykaterjesztővel közölte, sok bizalmas titokkal együtt.

Távolságtartással viszonyulok, vannak közös pontok és lelki értékeit ugyanúgy látom de már többet nem tudok megbízni benne.

Életemben volt még pár ilyen.

2019. okt. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy volt. A viszony természetes okokból megszakadt és nem történt újabb kapcsolat felvétel. Részemről nincs harag, megértem, hogy a karrierben az előrejutás egyeseknek többet jelent az emberi tisztességnél, a hála érzése meg nagyon nyomasztó.
2019. okt. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, velem hasonló történt, mint a második hozzaszoloval. Volt egy nagyon jónak vélt barátnőm, aki még 10 évvel idosebb is volt nálam. Tetszett hogy bölcsebb, jo gondolatai voltak sokszor, lelki tamaszkent mutatkozott. Egyszer csak lett neki egy uj barátnője, aki eleg nagy pletykagep és kb minden titkomat elmondta neki. Volt egy két olyan személy az eletemben akivel nem igazán jöttünk ki jól és ennek a lanynak pqnaszkodtam rájuk én hülye anno, ezeket a dolgokat is visszamondta az illetoknek. Azota a lány egyáltalán nem keres, felszivodott, amikor osszefutok vele valahol, még neki all feljebb, vagja rám a grimaszokat, mikor kettőnk közül ő volt az aki artott a masiknak. Azota pl a facebookon, instan azok köré helyezkedik, irogat, lajkol akikkel engem osszeveszitett. Hozzateszem, hogy anno o ugyanugy panaszkodott ezekre az emberekre, sőt... Hogyan tudnek ezen mar túl lenni? 2 eve történt ez már....
2019. okt. 15. 07:32
 5/9 nemaRendőrség ***** válasza:
66%

Majd egy évig segítettem egy ismerősömnek, aztán a beígért köszönet elmaradt(egy sor egy könyv végén). Nagyon sok időt és energiát öltem bele, tudta ő is, és azt is hogy sokat jelentett volna nekem ha beleír.

Aztán mikor megtudtam hogy nem, kb egy órán keresztül szidtam a baráti társaság előtt kicsit már részegen. Elhordtam mindennek, az évek alatt megtanultam hol kell ütni hogy igazán fájjon.


Kiengedtem a haragomat, állítólag sírt pár napig, de elengedtem. Már nem haragszom rá, mert kizártam életemből. Néha ha összefutunk mindketten köszönünk de ennyi

2019. okt. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, hogy hogyan tudnál túllépni rajta? Nézd meg mit/miket tanultál a vele való kapcsolatodból, és fogadd el hogy ez megtörtént. Nem tudsz mást tenni.
2019. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán van olyan ember akivel ez ne fordult volna elő. Nekem nagyon fájt, amikor közeli barát barátnak hitt ember becsapott, átvert, bekavart és rányomult az akkori páromra, felért egy szakítással a fájdalom, sőt. Természetesen többet nem volt az életem része, nem beszéltem vekle többet, mindenhonnan letöröltem hogy ne is lássam, aztán pár hónap után túltettem magam a dolgon.
2019. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Nincsenek nagyon titkaim, úgyhogy ilyen pletykálkodós esetet nem tudnék felidézni, de olyan már volt, aki össze-vissza hazudozott nekem és szar helyzetbe hozott, amiben utána benne is hagyott, kifejteni hosszú lenne. Képes lettem volna megbocsátani neki, ha mutatta volna bármi jelét a bűnbánatnak és igyekezett volna bizonyítani, hogy a későbbiekben számíthatok rá, de ilyesmi nem történt, helyette folytatni próbálta a hülyítést. Már nem beszélek vele, nem látom értelmét.
2019. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze. Nem beszéltem utána vele többet. :)
2019. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!