Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Párok akik örökbe fogadtatok...

Párok akik örökbe fogadtatok gyereket, és utána spontán sikerült. Nem viszonyultatok máshogy a "mostoha" gyerekhez a saját gyerek megszületése után?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert a párom meddö,és azt mondta hogy nem mer örökbefogadni,mert mi van ha a késöbbiekben spontán összejön a saját,és az örökbefogadott ki lesz közösítve.

25/N



2013. jan. 20. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömék is örökbe fogadtak. Igazából nem volt szervi oka a meddőségnek egyik félnél sem, ez lelki meddőség volt, tehát nem volt orvosi oka. Így a kórházból vittek haza egy újszülött kisfiút. Rá 3 hónapra terhes maradt az ismerősöm. Mind kettőt imádják. Szerintem vágjatok bele. A sors fintora, hogy nagyon hasonlít a kisfiú az "apukájához":-)
2013. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ilyenkor teljesen természetes, bár fiktív érzés. Hiszen akármi is lesz később, Ő addigra már a TI gyermeketek lesz, aki megtanít a szülőségre, amin az sem változtat (jó esetben), ha adott esetben lesz saját.
2013. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt gondolom. Nyilván más, de mégsem, hiszen olyan régóta vágytatok rá, és pláne nem lehet nem sajátként imádni, ha még babának kerül hozzátok.

Bár nem írtál részleteket, nem tudom hogy mit szólnátok egy herebiopsziához (sokszor úgy nyerhető spermium akkor is ha az ejakulátumban nincs, vagy donorspermához (lombikkal). Én először ezekkel próbálkoznék.

De bárhogy is lesz, nagyon boldogok lesztek a gyerkőcötökkel -gyerkőceitekkel, hidd el:)

2013. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el fogjátok ugy szeretni!Mi a baj nálatok,miért meddő a férjed?Na leírom a mi storynkat.A férjemet az első andrologus meddőnek nyilvánította,0 a spermaszáma.A 2. megcsinálta a biopsziát,majd közölte többet nem lehet és kinyilvánitották meddőnek az első sikertelen lombiknál.Most elmentünk egy fiatal andrologushoz,érdekes modon lehet több műtét is végezni és lehet saját kisbabánk.Lehet h nehéz lesz de nem adjuk fel.Azért írtam ezt le neked hátha ti is bíztok és nem adjátok fel!!!
2013. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!