Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jól látom, hogy a...

Szerintetek jól látom, hogy a párkapcsolatban lévő, illetve a párkacsolat nélkül élő emberek kinézete, külseje teljesen más?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre, hogy akiknek voltak párkapcsolatai, szerelem, szex az életében, sokkal felnőttebnek néznek ki. Látszik az arcvonásokon, mozgáson, stb.

Én itt vagyok 25 évesen, szinte majdnem nulla élménnyel, és kb. olyan arcom van, mint egy 17-18 évesnek, míg akikről tudom, hogy hosszú ideje párkapcsolatban élnek, netán házasok, alig ismerek rájuk.

Mitől lehet ez? Akinek nincs párkapcsolata, megáll a fejlődésben, vagy mi?



2019. okt. 15. 10:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%
Pedig akármit is mondotok, a kérdés nagyon is helytálló. Egy párkapcsolatban élő fiatal sokkalta magabiztosabb, mint a szingli társa. És ez messziről sugárzik is róla. Sokan megtapasztalták már, hogy amikor boldogok, ragadnak rájuk a csajok/pasik. És ez nem holmi ezoterikus "az élet akkor adm amikor amúgy is van" szindróma, hanem pusztán a kisugárzás eredménye. Ez a magabiztosság egyébként egyfajta felnőttséget, érettséget is sugall.
2019. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

#11

Akkor miért kérik el MINDEN alkalommal a személyimet, ha alkoholt vagy dohányárut veszek? 27 vagyok és a vőlegényemmel már pár éve együtt élünk. Mégse tűnhetek érettnek ez alapján... :(

2019. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat lehet jó is rossz is. Ha valaki boldog egy kapcsolatban nyilván jobban néz ki mint egy boldogtalan kapcsolatban. Nyilván a kinézet adottság kérdése is. Engem pl mindig idősebbnek néztek, már 12 évesen is kb mintha 16 lettem volna. Feleségem 2 gyerek után is letagadht 10 évet.... adottság meg persze igényesség kérdése is
2019. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!