Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire számít a...

Tényleg ennyire számít a horoszkóp egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem olvasgatni, hogy hozzám mely más horoszkópok illetve aszcendensek illenek. Azonban az eddigi barátnőim közül szinte azokkal voltam a leg hoszabb ideig akikkel ezek szerint nem illettem össze. Mellesleg akivel meg passzoltam vele voltam a leg rövidebb. Nektek mi a véleményetek erről, tényleg ez mindennek az alapja ?
2019. máj. 6. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 éve élek együtt a párommal, pedig abszolút nem illik össze a horoszkópunk!

Az elözö két barátommal meg a horoszkóp stimmelt - csak a kapcsolatok nem müködtek.

2019. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, mert nem minden emberre talál a horoszkópja.
2019. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség. Akivel közös a célotok és az értékrendetek, azzal fogsz hosszútávú kapcsolatot kialakítani, horoszkóptól függetlenül.
2019. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nálam kizáró ok, hogy összejöjjek olyannal, aki ilyen marhaságok köré építi az életét.

2019. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Adom a válaszod :D
2019. máj. 6. 10:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azon múlik a személyiséged, hogy melyik hónapban születtél. :D
2019. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen bullshit dolognak tartom a horoszkópot. Olyannyira nem érdekel, hogy a páromèt se tudom, pedig lassan egy évtizede együtt vagyok.

Nekem ha szingli lennék, kizáró ok lenne, ha valaki mániákusan hisz ebben. Bocsánat akit megbàntok vele, tőlem távol áll minden ilyesmi.

2019. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan, hogy neten ismerkedtem vkivel, (LMBTQ személy vagyok) és amint megtudta hogy vízöntő a horoszkópom, kikosarazott. Megmondta, hogy ő nem jön ki a vízöntőkkel, és ezért hagyjuk egymást.


Szerintem ez idiótaság, de tiszteletben tartottam a döntését. Bárkinek meséltem erről, csak röhögött.

2019. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm ment az agyamra (nem párkapcsolat), folyamatosan e szerint elemzett, meg magát. Mivel Halak vagyok, kaptam tőle az ívet. Aztán a kis "szerencsétlen, konfliktuskerülő" hal hirtelen elküldte a fenébe és megszakította vele a kapcsolatot.
2019. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lassan 7 éve vagyok együtt a párommal, de gőzöm sincs mi a horoszkópja...

(De mèg a gyerekeinkét sem tudom)

2019. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!