Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek mi a jó abban hogy...

A nőknek mi a jó abban hogy szándékosan idegesítik és borzolják a férfi idegrendszerét?

Figyelt kérdés
Teszem azt értem ezt azon mintha tudat alatt vagy tudatosan meg én is bevonzom gondolom , olyan dolgokat kérdeznek ami vagy idegesítő vagy lényegtelen az ő szempontjából de kérdezget ... Vagy pont az kell ami nincs vagy ami a múltkor jó volt most nem. Ez őrület ha nem közeli női tagok lenének akkor nem bírnám elviselni. Néha így se ez lehet tudat alatti dolog.Meg amikor olyan dologba szólnak bele amihez semmi közük se érdekük.Ez mire jó energiát nyernek vele ? Vagy megutáltan akarják maguk ? Vagy ezt nevezzük energia vámpírnak ?

2019. okt. 15. 19:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
És most úgy érzed, hogy te jobb vagy valamivel is? Mert speciel most te szajkózod egyfolytában a saját igazadat és kötekedsz és nem mellesleg rohadt idegesítő is vagy.
2019. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan?! Ők szólnak hozzád?! Na ne viccelj, ezt úgy sem veszi be senki...
2019. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
:(((
2019. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A fő kérdésre válaszolva: észre sem veszik...
2019. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. okt. 15. 22:31
 16/20 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
Balázska,ennek fuss neki mégegyszer,semmit nem érteni
2019. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%

3-as, "szinte nonstop ki vagyunk téve a hormonszint ingadozásának" - igen, tény, de nemcsak a nők, a férfiak is. Nem kellene erre fogni, ha te pl. nem vagy képes objektíven kezelni egy-egy helyzetet.

Te ezt nem vagy képes kezelni, más nők viszont igen. Én a ciklusom bármely napján elutazom külföldre (akár a legnagyobb görcsökkel) és tárgyalok az ügyféllel, ugyanúgy, mint máskor. Attól még, hogy te nem vagy professzionális nem kellene általánosságban beszélni a nőkről erősítve a sztereotípiákat rólunk.


A kérdező picsogása pedig kérdem én, mivel különb, mint egy állítólagos női "ba..ogatás"? Ez csak egy üres, semmitmondó hiszti. Gondolom egyébként az lehet a dologban, hogy a kérdező képtelen a normális kommunikációra és nem ért az emberekhez, aztán ahelyett, hogy mondjuk megbeszélne dolgokat, menekül, mert képtelen normálisan kommunikálni.

2019. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
7%

#17

Ki mondta neked, hogy én nem tudom kezelni?

Ki mondta neked, hogy én erre fogok mindent?


Komolyan nem tűnt fel, hogy a kérdező nem mondott semmilyen konkrétumot? Innentől kezdve BÁRMI oka lehet annak, hogy miért olyanok vele a nők, amilyenek.

Én felvázoltam neki EGY lehetséges okot az egymillióból.

Egyszerűen vicc, hogy mennyire nem tudtok szöveget értelmezni és azt láttok bele mindenbe, amit akartok. Csak akkor legalább nem kéne okoskodni, ha nem tetszik, amit írtam, ott van a piros kéz, úgyis előszeretettel nyomkodjátok, mintha az életetek múlna rajta. Na, nyomkodátok még le párszor.

2019. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 18-as,

te írtad, idézem: "általánosítani elég ciki", majd megpróbálod megmagyarázni, hogy a kérdezőt ért vélt vagy valós sérelmek a női hormonháztartás változékonysága miatt lévő hangulatingadozásoknak köszönhető.

Ezután a hatalmas általánosítás után még volt arcod azt írni, hogy mi nem tudunk szöveget értelmezni. :D

2019. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%-os, a frusztrációd levezetésére jobb módok is vannak, mint a gyakorin személyeskedni.
2019. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!