Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kötekednek folyton a...

Miért kötekednek folyton a cigányok?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, teljesen általános hogy ahogy megyek az utcán látom hogy egy cigány nekem vagy másnak odaszól valami kötekedőt, el se tudom mondani hányszor történt ilyen.


Belegondolva kicsit elképesztő, hogy ezek teljesen átlagos szituációkban vannak, például épp mennek valahova, vagy valamikor egy csávó egy hirdetőtáblát viselve szólt oda.


Hogy lehetnek ennyire tele gyűlölettel és a társadalom teljes semmibevételével, azzal hogy teljesen mindennapi hogy idegenekkel kötekednek? Beteg hogy komolyan azt hiszik bármit megtehetnek, és ebben van is valami hiszen kinek éri meg hogy leálljon ezért, de azért mégis ez zavaró és elfogadhatatlan része a városi életnek, nem kéne hogy így legyen.


A kérdés nem rasszista szándékú, valljuk be hogy cigányok szokták ezt csinálni , és én is kiváncsiságból kérdezem ezt, hogy a folytonos egymással kötedekedés, a rassszizmus, szegénység miatt ilyen gonosz a lelkük?


Igen, még mielőtt valaki írná, nem minden cigány ilyen, viszont aki ilyet csinál az mindig cigány.


2019. okt. 15. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

Ez egyszerűen nem igaz. Rengeteg magyar kötekedő is van.

Piás, mogorva, bántalmazó stb.

2019. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

igen első,csak 10000ből 1, nem 10 ből 9.

rasszizmusról : akinek egy csepp esze van,pontosan tudja,hogy miért utálják őket,és nem a bőrszín az oka.

Azért meg náluk ez megy,egymás között is,szégyen...a vérükben van,lop,agresszív,buta. Egyiptom hercegei meg az arany...

2019. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Sokszor szóltak már be nekem, szinte minden alkalommal cigànyok voltak.

Átlagos nő vagyok, nincs rajtam semmi különleges,mégis megtalálnak. Pedig ràjuk se néztem.

2019. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Más a kultúrájuk, más a nevelési moráljuk. Most az olyan "kötekedőrkől" írok, akikről te is. És az a szomorú, hogy tényleg nagyon sok mindent megtehetnek, ráadásul ha szólsz, kiállsz magadért, rögtön te leszel a rasszista, és őket fogják védeni, a szegény kisebbséget. Amennyire tudod, ignoráld a beszólogatókat, mást nem nagyon tudsz tenni.
2019. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit most leírok, az csak a nagyrészükre igaz, vannak kivételek.

Ha valaki hülye, mint a segg, mert nem akar tanulni akkor nem lesz komolyabb munkája, vagyis nagyon kevés pénzt fog kapni(pl közmunkás). Kevés a pénz, nagy a szegénység, de jól akarja érezni magát. Mit csinál? Beleköt másokba az utcán, mert nekik jobban megy, vagy egész éjjel muzsikálnak... Megnyugtatlak, jtt Miskolcon sem jobb a helyzet. De, ha a börtönök sokkal keményebbek lennének, akkor biztosan vissza fognák magukat az ilyen családok... nem vagyok rasszista, mindig is éltek körülöttem cigányok, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy eddig hány értelmes romával találkoztam... Sajnos szörnyű a hejzet...

2019. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Helyzet*
2019. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Miért kötekednek? Nézd meg a többség hogyan nevelkedik, a fejlődésre ártalmas, szeretet nélküli, bántó környezetben. Így nőttek fel ezt viszik tovább. Nekik mindent szabad, hisz úgyis fél mindenki tőlük. Csak az a gond sajnos ez a réteg teszi ki a többséget, elnyomván a normális cigányokat. Őket sajnálom, mert megvetik őket az ilyenek miatt
2019. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
A sajàt gyereküket is àtkozzàk a ràkkal. Nos aki igy nö fel, annak ez nem kötekedès, hanem a norma, alap beszèd. Kb a -szia hogy vagy kösz jol helyett naluk a ràk egye ki a beled aggyà cigit nekem sincs teso-megy.
2019. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Náluk ez alap

Minden reggel látom ahogy megyek suliba ahogy a nő a saját 6 éves gyerekét átkozza.

Napi szinten kiabálnak utánnam,átkoznak meg hasonlók.

Bearanyozzák a napom

16/L

2019. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Mert csak csak cigányok. :D

Ez mindent megmagyaráz...

2019. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!