Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért van az, hogy a cigányok...

Miért van az, hogy a cigányok ott ahol lakom folyton kötekednek mindenkivel és verekednek?

Figyelt kérdés

Itt ahol lakom egy 30-40 fős csoport rettegésben tartja az egész falút.Ha valaki kimegy az utcára akkor követik és folyton kérdezősködnek,hogy hova megyünk.Egyre több magyar család költözik el. :-(


Mi a megoldás?

A rendőrség nem tesz semmit.A cigányok pedig szó szerint járőröznek és ha valaki kimegy az utcára és magyar akkor azt körbe állják és követik a boltba stb...


2011. máj. 18. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Úristen de durva! Hol laksz? Annyira felháborodtam azon, amit írtál, hogy ha a véleményemet leírnám, szerintem kitiltanának az oldalról...

Írd ki a település nevét, hátha olvassa a Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület!!!

2011. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hűha. az a baj, hogy nem tudsz ellene tenni, csak ha elköltözöl. én pl. soha nem laknék olyan környéken, ha pedig mondjuk oda születek, akkor amilyen gyorsan el tudok költözni, már megyek is...
2011. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
100%

" Úristen de durva! Hol laksz? Annyira felháborodtam azon, amit írtál, hogy ha a véleményemet leírnám, szerintem kitiltanának az oldalról...

Írd ki a település nevét, hátha olvassa a Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület!!!"


Az a baj az ilyenekkel hogy elviccelik a problémát vagy homokba dugják a fejüket. Ez nem megoldás.

2011. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tetris ***** válasza:
100%

Ez gyalázat. EGy magyarnak már a saját hazájában se lehet nyugta. Nem megoldás a költözés, mert ha sok a roma a környéken, akkor az ingatlanok árai nagyon nyomottak lesznek. Csak áron alúl fogjátok tudni eladni az otthonotokat, amiért vszeg egész életetekben dolgoztatok.

A rendőrök azért nem tesznek semmit, mert az, hogy közrefognak, még nem bűn. Legfeljebb, ha elveszik a pénzedet, vagy megpofoznak, akkor igen.

A megoldás ott lehet, hogy nem szabad félelmet mutatni, mert attól csak még nagyobb lesz a mellényük. Ha kérdeznek, kérdezz vissza. Hova mész?- kérdik. És ti hova mentek?- kérdezd meg. Ha nem felelnek, te se felelj.

A biztonság kedvéért nálam biztos mindig lenne paprikaspray. Sose lehet tudni, mikor lesz rá szükség. 1-2 ezer Ft úgy tudom.

Szívből együttérzek veled, szerintem is írd meg, hogy melyik településen történnek ezek, hátha olvassák itt olyanok, akik tevőlegesen is tudnak ez ellen a jelenség ellen tenni.

2011. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
84%
Pintér belügyminiszter úr megmondta, hogy két hét alatt rendet csinál, tessék, rend is lett. Ha nem látjátok, a ti bajotok, ti cúúna gonosz rasszisták! Ilyet feltételezni, hogy egyesek rettegésben tartják a környéket! Nem is igaz! Hiszen nem gárdaegyenruhában masíroznak, sőt, az a 30-40 fős banda csak azért követ a boltba, hátha sokat vásárolsz és segítenének neked hazacipelni a cuccot.
2011. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez az! Összefogással. Ha ők összefogással félemlítenek, akkor nektek, a faluban lévő magyaroknak kell összefognotok. Nem azt mondom, hogy háborúzzatok, de ne is mutassatok félelmet.
2011. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tetris ***** válasza:

Ha van a faluban körzeti megbizott, annak lehetne szólni, hogy ugyan beszélgessen már el a cigókkal. Ha ilyen nincs, akkor esetleg van a legközelebbi rendőrségen olyan lehetőség, hogy sűrűbb járőrözést kértek.

Talán, ha látják, hogy sűrűn jár arra a rendőrség, akkor nyugton maradnak.

EGyébként ezeknek akkor nagy csak a szájuk, ha hordában vannak. Egyesével mukkanni se mernek.

2011. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha teheted ne harcolj. Ha viszont ki akarnak rabolni minden erődre szükséged lesz, nekem mondjuk könnyebb, eddig egyszer kellett sajnos verekednem, pont falmászásról jöttem szóval a poroszsákot az arcába vágtam és karabinerre jól ráfogva megütöttem. Nem lehetett nagy baja, mert elfutott. Azóta nem láttam őt, de nem is érdekelne akárhányan jöhetnek. Egy férfi dolga az, hogy megvédje magát.
2011. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"de nem is érdekelne akárhányan jöhetnek. Egy férfi dolga az, hogy megvédje magát."


Bírom az ilyen nagyzolós dumákat:D

Jah,biztos te is nagyon tökös legény lennél ha az említett 30-40 fős cigányhorda rádrohanna.Úgy szétkapnának mint a biciklit,és nagy mázlid lenne ha egyátalán túlélnéd.

Ebből is látszik hogy verekedést még csak akcióvígjátékokban láttál,ahol Bud Spencer puszta nyaklevesekkel elintéz félszáz embert az útszéli kocsmában.Meg Chuck Norris egymaga leszámol a vietnami hadsereggel,Jean Claude Vandame pedig félkézzel kicsinálja az orosz maffiát.

A valóság azért kicsit más,ugyanis lehetsz te akármilyen tengerészgyalogos meg kungfu fájter,4 ember már simán agyonverhet.Mert még az egyiket éppen pofánütöd,addig közbe a másik szétrúgja a térded,harmadik leveri a veséd,a negyedik meg úgy tarkónvág hogy ott ájulsz el.


A megoldást az jelentené ha a törvényeket nem csak a magyarokra alkalmazná a kedves állam hanem a cigányokra is.És létrehoznának egy kiterjesztett jogkörrel rendelkező polgárőrséget vagy Csendőrséget.Akik ha meglátják hogy épp egy cigányhorda cseszegeti a tisztességes magyarokat,fognák a puskájukat és annyit szednének le belőlük amennyit csak tudnak.Egyből abbamaradna a cigánybűnözés.


20/F

2011. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Bírom az ilyen nagyzolós dumákat:D

Jah,biztos te is nagyon tökös legény lennél ha az említett 30-40 fős cigányhorda rádrohanna.Úgy szétkapnának mint a biciklit,és nagy mázlid lenne ha egyátalán túlélnéd. "


Nem mondtam, hogy nem vernének meg, sőt nem is számítanék arra, hogy nem lesz maradandó problémám. De nem hagynám hogy rámszáljanak, lehetnek negyvenen is, akkor sem szabad félelmet mutatni, ha valóban félsz. Engem szerintem kettő is megverne, de én is ott lennék hidd el, és ha annyit tudok tenni, hogy egy napig fájni fog a feje, akkor annyi kárt teszek benne.

2011. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!