Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért van az, hogy a cigányok...

Miért van az, hogy a cigányok ott ahol lakom folyton kötekednek mindenkivel és verekednek?

Figyelt kérdés

Nálunk már nagyon elterjedtek ezek a dolgok.

A magyar családok sorra költöznek el és ezek egyre többen vannak.A rendőrség nem tesz semmit.Mi a megoldás???

Vasárnaponként házibulit tartanak és reggel 4-5 fele állnak le.Másnap a gyerekek mennek iskolába mások meg dolgozni.De így nem lehet a Hétfőt kibírni.Van valami recept ellenük?


2011. máj. 18. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Jajj, az a baj, hogy mocskos rasszista vagy. Szegény romák, tisztességesen lopják a pénzünket...
2011. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Igen van egy recepet úgy hívják Hungarizmus / Nemzeti Szocializmus !
2011. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát haver nincs más megoldás, készülj fel. 3 év thai box +3 év defendo, acélbetétes bakancs és vipera. Ha beléd kötnek adj nekik!
2011. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
nemtom, mi pont egy putrival szemben lakunk (ezt leszámítva jó környék lenne), szerencsére velük nincs sok gond, pedig vagy 4 család lakik ott (ezt szorozd be családonként 5-6 gyerekkel). néha elvisznek valakit a rendőrök. a sarki kocsmába (törzshelyük) is néha 6-8 rendőr megy, azért ez elég sok egy pár négyzetméteres lukhoz... szóval szerintem ezért vannak nyugiban, nameg a fő az, amitől végképp lecsendesedtek, hogy mióta prostikat futtatnak tele vannak pénzzel. egy szép napon azt vettüköészre, hogy a szakadt cuccokat lecserélték divatos göncökre, a biciklit meg mercikre. ja meg az itteni vajda állítólag fegyelmezi öket. nemtom, de szerencsém van velük. egyszer lopták el a digitális fényképezőnket, aztán fater beszélt a vajdával, az jófej volt, mondta hogy intézkedik. persze nem kaptuk vissza, de a vajda azóta mindig tisztességgel köszön. már nem is szemetelnek, miután minden intézkedéssel az utca befegyelmezte őket. mostanra füvet is ültettek a ház elé, sőt betatarozták a kérójukat! nem tom mi lesz ezek után. a leg megdöbbentőbb az volt, hogy beköltözött a putriba egy fehér család is. na ezen akadtam ki a legjobban. amúgy mostmár nem is néz ki putrinak. persze születésnapkor az egész utca hallgathatja a cigányzenét, olyan hangos, meg múltkor az egyik részegeg azt ordítozta nekem, hogy meg fogok halni, de nem vettem komolyan. ja meg késelések is vannak, de csak maguk közt, és csak ritkán. de olyat is láttam, hogy egy eszméletlen embert húztak végig az utcán a lábánál fogva. ezeken tudok pl röhögni. szóval mi itt nem félünk tőlük nagyon. persze nagy ívben kikerülöm őket. tudom ez amit mind leírtam ide, nem segít. csak gondoltam megosztom az itteni helyzetet.
2011. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 yuda ***** válasza:
Azt gondolom, hogy aki dolgozik, az kellően elfárad ahhoz, hogy nincs energiája a verekedéshez, sem a hajnalig tartó bulizásra, ha másnap munka van. Lehetséges, hogy nem tudnak magukkal mit csinálni jó dolgukban...
2011. máj. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De e mellett folyton kocsikat bontanak és minden áldott nap 4-5 kocsikereket elégetnek.Itt a jó idő és nem lehet ablakot nyitni,mert folyton égetnek.Ha oda szolok neki,hogy hé öreg csak Pénteken lehet tűzet gyújtani akkor üvöltöznek és fenyegetőznek.Egyébként ezek még csak nem is magyar cigányok.Ezek Romániából jöttek.Nem tudnak írni olvasni.A gyerekek nem járnak iskolába már 2-3 év óta,de a postás mindig hozza nekik a segélyt.A postás jó ismerősünk és mondta,hogy baromi nagy összeg van abban a borítékban.Egész évben itt rohadnak.Nincsen személyigazolványuk és az állandó lakcímük se itt van.Csak télire mennek haza,mert itt egy csirkeólban laknak és azt csinálták meg lakhatónak.Mennyi egyébként az az idő amit itt lehet tölteni mint turista?
2011. máj. 19. 06:32
 7/22 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a megoldás az,hogy el kezdek barátkozni gárdistákkal és elhívom őket egy hétvégére.
2011. máj. 19. 06:33
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

megoldás: önvédelem, legális fegyverek

kapcsolatfelvétel a gárdistákkal, jobbikkal

rendőrségre beszólogatás, ha ott nem megy, feljebb (megyei)


ha egyik sem működik, kalasnyikov és rakétavető, esetleg mustárgáz

de akkor készülj fel, hogy hirtelen sok rendőr lesz, te meg rasszista leszel

2011. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Itt ahol lakom van már pár család aki szívesen fölvenné velük a harcot csak az a baj,hogy az már rasszizmus.

Meg hát többen vannak még mindig.szóval ők vannak vagy 50-en mi meg csak 10-15-en.Kalasnyikov az jó ötlet csak ha fejbe lövöm még képes és elkapja a golyót,hogy levigye a mélybe. :D

2011. máj. 19. 12:06
 10/22 anonim ***** válasza:
fenyegetni kell őket gárdistákkal, rendőrséggel, mindennel. egy jó ügyvéddel vegyétek fel a kapcsolatot!
2011. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!