Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit értetek lelki társ...

Ti mit értetek lelki társ alatt? Mit jelent nektek? Hogy definiálnátok?

Figyelt kérdés

2019. okt. 16. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Számomra:


Egy olyan személy, akivel igazán megértjük, kiegészítjük egymást. Nem gondolom, hogy feltétlen ellenkező neműnek kéne lennie vagy hogy csak párkapcsolatban nyilvánulhat meg ez a jelenség. Szerintem "csak egy sima barát" is lehet lelki társ.


Fiatal koromban megismertem egy lányt, aki az akkori élethelyzetemben a fent leírtaknak teljesen megfelelt, nagyon érdekes barátság volt, amíg tartott, azóta nem találkoztam hasonló emberrel, akivel ugyan ezt megélhettem volna.

2019. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem feltétlen ellenkező nemű a lelki tars de nekem a párom volt. Mindent meg tudtunk beszélni, olyan dolgokat vágyakat amit soha senkinek se árultunk volna el.
2019. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!