Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel régen nagyon jó barátok voltunk. Lehet, hogy szerelmes is voltam belé, de sosem tisztáztam ezt magammal teljesen.

Most, hogy eltelt egy év, szerelmes lettem egy másik lányba. Jól megvagyunk, bár nem járunk, de nem is akarom elsietni ezt.

Viszont a régi lányhoz rengeteg emlék köt. Mindig zavarba jövök, ha róla van szó, nem merek vele beszélni, szeretném megvédeni és fura érzés fog el, ha fiúkról beszél nekem. Pedig egy éve nem találkoztunk, ennyi idő alatt el kellett volna múlnia az érzésemnek, nem? Mitévő legyek?



2019. jún. 10. 13:38
 1/2 anonim válasza:
A leírtak alapján szerintem biztos, hogy szerelmes voltál/ vagy belé, esetleg nagyon-nagyon jó barátok voltatok, így érthető, hogy ennyi idő után is hiányzik. Az idő biztos, hogy segíteni fog. Találj valakit, akivel egy hasonlóan szoros kapcsolatot tudsz kialakítani, ill. ha majd úgy érzed, akkor vágj bele az új lánnyal!;)
2019. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam is rá, de az új lány nem áll készen egy kapcsolatra.

Annyira furán érzem magam, nem tudom eldönteni, hogy előre vagy hátra menjek. Hátrafelé kényelmesebb és biztonságosabb, de rengeteg csalódás ér, viszont előre hiába lehet jó vége, ha teljes sötétség vezet oda.

Azért köszönök minden választ, és sajnállak titeket, hogy velem kell szenvednetek :D

2019. jún. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!