Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor vallottad be magadnak,...

Mikor vallottad be magadnak, hogy halogató vagy? Hogy lehet leszokni róla?

Figyelt kérdés
A mindig majd holnap. Aztan eljon a holnap, es inkabb a fekves stb.
2019. okt. 17. 02:49
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem minden embernek vannak bizonyos szituációk, élethelyzetek, időszakok amikor egyes dolgokat nem akarnak vagy éppen nem tudnak akkora elánnal csinálni mint máskor. Szerintem ezzel nincs is gond. Gond akkor van, ha ez életed minden szakaszán és folyamatosan fenn áll, mert az mindenre kihatással lehet! De alapvetően néha-néha azzal a bizonyos " ejj ráérünk arra még" hozzáállással nem lehet gond! Viszont ha ez téged ennyire zavar akkor én személy szerint azt tudnám javasolni lusta férfiként, hogy kicsit próbáld meg más szemszögből megközelíteni a dolgot! "Ha most meg csinálom akkor 1 órám, a holnapi napom, a jövő hetem szabad lesz", vagy csak próbáld meg jutalmazni magad! (Általában a nőknél beválik!) Ha kivitted a mosogatni valót, megsétáltattad a szennyest, elmostad a kutyát akkor ülj le és igyál meg egy pohár bort, egy korsó sört, vagy nézz meg egy jó filmet, vagy tudom is én. A lényeg, hogy éreztesd magaddal, hogy érdemes volt mihamarább megcsinálni az adott teendőt. Remélem tudtam segíteni. (és ne feledd: A férfi mindíg megcsinálja amit megígért! Felesleges fél évente emlékeztetni mindenre!)
2019. okt. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jézus...

Pont tegnap.

A yt-on van egy videó,Halász Alexandátol a halogatásrol. Hallgasd meg. Mindjárt másképp tűnik minden

2019. okt. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régen történt. Érdemes az időt struktúrálni, beosztani, hogy mit csinálunk napközben, hogy a fontos feladatokra jusson idő. Munkával kapcsolatban pedig nem érdemes mindig a határidőt nézni és azt mondogatni: "áááá, még van egy csomó idő addig, igaz most semmi feladat sincs de nem állok neki, addig még a világot is megváltom, annyi idő van" utána szokott az történni, hogy hirtelen kapkodás, idegeskedés lesz a vége.
2019. okt. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vallottam be, talán majd következő héten.
2019. okt. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is tudtam!

Tudod: " A rest kétszer fárad,... a serény meg mindig!":)

2019. okt. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Parkinson törvénye kimondja, hogy a munka elvégzését mindig addig húzzák, hogy kitöltse az elvégzésre felhasználható időt.

Átfogalmazva: Stock–Sanford törvénye: Ha az utolsó percig vársz, akkor csak egy percbe fog telni.


Én ehhez tartom magam.:D

2019. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak pár éve vallottam be magamnak, de egész életemben cseszegettek ezzel. Nemrég kiderült hogy ADHD-s vagyok, és amióta szedem a Ritalint, teljes mértékben megszűnt a halogatás, belevágok a dolgokba azonnal.
2020. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!