Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék legkönnyebben...

Hogyan tudnék legkönnyebben leszokni arról, hogy a földet nézem sétálás közben?

Figyelt kérdés

Önbizalommal nincs probléma, és a tartásommal sem. Illetve van, pont ebből adódóan picit előrenyúló nyakam van és emiatt is szeretném ezt a problémát kiküszöbölni. Meg amiatt, mert sokkal jobb a kisugárzása is az embernek, ha normálisan előrefelé néz.


A probléma gyökere nálam az az, hogy évekkel ezelőt többször is volt velem olyan, hogy sétáltam nyugodtan és váratlanul jött a járdán egy kiemelkedés vagy dudor biztos tudjátok :D. És olyankor olyan mintha megbotlana az ember és nagyon égőnek éreztem, főleg, hogy többször is megtörtént. Így betegesen elkezdtem nézni a földet gyaloglás közben, nehogy megint besüljek bármikor bármilyen akadályban.


Erről szeretnék leszokni teljesen. Néha már sikerül, de csak akkor ha odafigyelek rá, hogy emelt fővel előrefelé nézzek. Ha ezt folytatom egy idő után teljesen hozzászokok? :D


2019. márc. 13. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legalább hamarabb észreveszed a kutyapiszkot, mint az, aki nem néz a lába elé. :-D


De ha zavar, akkor egy kettő közötti állapotot kéne elsajátítani, azt viszont nem tudom, hogyan, mert nekem ez automatikusan jön.

2019. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy egyszerű szokás csak tudatosan megszakítod valahányszor észreveszed és gyengülni kezd.
2019. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd ha nekimész egy villanyoszlopnak vagy egy másik embernek, enyhülni fog. Amúgy sokáig én is ilyen voltam. Általában azt hitték rólam, hogy nem látok. Nálad is előfordul az ilyesmi? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2019. márc. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, h éppen miért lehetsz büszke magadra, miben vagy penge, miben alkottál nagyot stb. Azt tapasztaltam, h ilyen önbizalomnövelő pozitív gondolatoknál ilyenkor automatikusan jobban kihúzom magam, egyenesebb a hátam séta közben.
2019. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!