Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom a dohányosokat...

Csak én látom a dohányosokat zombiknak?

Figyelt kérdés
Akármerre nézek az utcán, minden sarkon ott áll egy. Mint egy járvány, ott az összes kezében az a rákkeltő, értelmetlen sz**, és tüdőzi le. Ezzel önmagában még nem is lenne baj, hiszen mindenki úgy pusztítja a saját testét, ahogy akarja. A nagyobb baj az, hogy a legtöbbjük ZÉRÓ figyelmet mutat azok iránt, akik nem szeretnék belélegezni. Milliószor kerültem már olyan helyzetbe, hogy egy utcán sétált előttem egy zombi és rágyújtott, és kikerülni is alig tudtam. Azokról szintén megvan a véleményem, akik egy tömeg közepén rágyújtanak, főleg amikor gyerekek is vannak ott. És senki se jöjjön az autókkal, mert elég baj, hogy azt is be kell lélegezni, a cigit ezen felül kell elviselni.

2019. okt. 17. 09:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Engem is idegesít, hogy még én kerülgessem őket, mikor ők csinálnak egy másoknak kellemetlen, egyébként teljesen szükségtelen dolgot.


És azért nem mondanám, hogy teljesen rájuk tartozik. A nem dohányos emberek TB-je ugyanúgy fedezi az ellátásukat, az eldobált csikkeiket nekünk kell kerülgetni, stb. Az autózás is rontja a levegőt, de van célja, értelme. A cigizésnek nincs értelme, a saját maguk által kreált szenvedélyt szolgálják ki, ami nélkül simán lehet élni.


Ráadásul a társadalom pénzügyi helyzetére sincs jó hatással, nagyon sok ember anyagi helyzetének nem tesz jót a cigi. Napi egy doboz egy hónapra mégiscsak 30 ezer forint. Sok ember zsebében megmaradna 30 ezer forint, amit költhetne a gyerekére, a házára, ételre, kultúrára. És aki azért gürcöl, hogy a szenvedélyét finanszírozza, azt bizony apró pénzzel is meg lehet venni. ÉS akkor eljutottunk odáig, hogy családi adókedvezmény, krumpliosztás, közmunka, segély, Fidesz kétharmad stb stb.... Ezek nem kimutatható, nem számszerűsíthető hatások, de logikával belátható, mennyivel jobb lenne a világ cigi nélkül. Egy szegénységben, nyolc általánost sem végzett romával vagy akár magyarral ezt nem lehet megértetni, őket a lehetőségtől is meg kell fosztani és reménykedni, hogy nem költi el másra.

2019. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van kérdező!

Nagyon elegem van belőle, hogy még nekem kell kerülgetnem a büdös bagósokat az utcán, meg még ők vannak felháborodva, ha a villamosmegállóban lévő "dohányozni tilos" tábla előtt cigiznek, én meg rájuk szólok. Máskor meg felszáll a villamosra az égő cigivel és a belső falon nyomja el, vagy van, aki épületbe megy be vele, esetleg szembe jön az utcán, és egyenesen a pofámba fújja a füstöt.

2019. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!