Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tisztelik a dohányos...

Miért nem tisztelik a dohányosokat?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a Magyar ember, eltolja magától a másikat, ahelyett, hogy segítene rajta! A Magyar nép nem összetartó! Nem is volt az, sohasem!!



2014. jan. 14. 03:43
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ha már a dohányzás világprobléma, nagyobb probléma, mint a háború!
2014. jan. 14. 03:59
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem érdekel, hogy valaki dohányzik addig, amíg azt nem az 5 méteres környezetemben teszi.
2014. jan. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Csak azért, mert dohányzik valaki, nem kell tisztelni! Most itt Európában - sajnos - a dohányosokra akarnak mindent rákenni! A gazdasági válság, energiaválság, munkanélküliség, levegőszennyezés, kapzsiság, embertelen erkölcsök, ezek mind-mind nagyobb problémák! Az egészségre ártalmas profit-orientált műanyag élelmiszerek sokkal nagyobb veszélyt jelentenek az emberiségre, de a sok birkát vezetik, a nyáj, pedig köpködi a dohányosokat! Közben tönkretesznek mindent, míg ráfogják a cigarettára!
2014. jan. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Minden kornak és társadalomnak megvannak a maga kis mondvacsinált ürügyén kipécézett ellenségei. Zsidók, kulákok, boszorkányok, keresztények, eretnekek, stb... Nem időrendi sorrendben:)

Most ennek a kornak éppen a dohányosok üldözése a mániája. Mindig kell egy bűnbak. Egyszerűbb mint megoldani a problémáinkat. Mondom ezt attól függetlenül is, hogy a magyar szó köznév, nem kell nagy kezdőbetűvel írni:) És ezzel most csak segíteni akarok:P

2014. jan. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Mért kéne tisztelnem, aki közterületen az arcomba és a gyerekem arcába füstöl, amikor pontosan tudja, hogy káros? Ha annyira asztmás vagy tüdőrákos akar lenni, szívja otthon, ahol saját magán kívül másnak nem árt vele. Ráadásul 99%-uk utána nem bírja elmozdítani a s*ggét a szemetesig, hanem ledobja a csikkét a földre, emiatt undorítóan néznek ki a magyar közterületek. Aki odafigyel más emberekre, azt tisztelem.
2014. jan. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és ennek nem tudom, mi köze a magyarsághoz. Aki magasból tesz saját magára, a környezetére és a többi emberre, az tőlem lehet akármilyen nemzetiségű, rohadtul nem fogom tisztelni, mert nincs miért.
2014. jan. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

És nekem miért kell a dohányosok füstjét szívnom? Megy előttem az utcán, én meg szívom be azt, amit ő kifúj. Vagy a buszmegállóban mellettem dohányzik, mikor ráadásul tilos is, és ha merek szólni, akkor én vagyok a bunkó, meg mi közöm van hozzá. Vagy olyan is van, aki még mielőtt felszállna a buszra, egy utolsót beleszív, és a buszon fújja ki.

És igen, mikor meg csak hanyagul elpöckölik a csikket a földre, akkor fel tudnék robbanni, legszívesebben lenyomnám a torkán.

Én is 15 évig dohányoztam, de mindig figyeltem arra, hogy ezzel másokat ne zavarjak. Az olyan dohányosokkal semmi bajom, aki figyelembe veszi a többi embert, és arrébb áll, majd a kukába dobja a csikket.

2014. jan. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez (is) kétoldalú dolog.

Ha a dohányosok elvárják a tiszteletet akkor tiszteljék meg ők is a nemdohányzókat azzal, hogy nem tolják az arcukba a füstöt.

Egyébként is. Mi a rozsdás rákollóért kellene a dohányoson segíteni? Nem fogyatékos, nem sérült, nincs elátkozva. Van egy "rossz szokása" amit úgy kezel ahogy akar. Szerintem sem segítségre, sem szánalomra nincs szükségük. Felnőtt emberek (többnyire). El tudják dönteni mi a jó nekik.

2014. jan. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 07:05-nek és az utána lévőknek mind igazuk van. MIért tiszteljem nemzetségtől függetlenül azokat akik nem tisztelnek engem??

Miért tiszteljem a dohányost aki a képembe füstöl, ha nem képes kulturáltan dohányozni?


Csak halkan jegyzem meg, hogy régen a magyarok összetartottak. Nagyon erős hazaszeretet volt, és sokan még ma is büszkék arra, hogy magyarnak született.

A dohányzási probléma meg nem csak Magyarországon gond. Külföldön ugyanúgy nem tisztelik azokat a dohányosokat akik terhesen cigiznek, akik gyerekek mellett cigiznek, aki másnak a képébe fújja a füstöt.

2014. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Miért kellene valakit, aki függö tisztelni?


A legközlebbi kérdésed az lesz, hogy miért ne,m tisztelik az alkoholistákat!?!?!?!?!?


Engem az egyébként nem zavar, amig valaki a saját lakásában dohányzik, de amikor az én környezetemben teszi, akkor igen. Mivel allergiás vagyok (orvosilag, nem képtelzese) a füstre, igen kellemetlen dolgok történnek velem, ha valaki a közelemben dohányzik és ha megkérem, hogy ne ott tegye, akkor a legtöbben (tisztelet a kivételnek) csak azért is rám fújják a füstöt! Ilyen embereken nincs mit tisztelni.


Tiszteletet azok sem érdemelnek, akik kultúráltan dohányoznak, csak toleranciát.

2014. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!