Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire különleges/mennyire...

Mennyire különleges/mennyire magyar az ilyen kinézet? (Haj, szem, bőr)

Figyelt kérdés
Eléggé világos bőröm (télen mondhatni majdnem hófehér), nagyon sötét barna hajam és zöldes-kék (nem lehet eldönteni) szemem van. Tehát egy elég hűvös-téli kinézettel rendelkezem. Sokszor megkapom, hogy mennyire ritka és gyönyörű a szemem színe főleg az ilyen sötét hajjal, mellékes, hogy természetesen nekem pont az a szemszín tetszik amivel nem rendelkezem. Nekem sokkal jobban tetszik a barna haj-barna szem kombó, de mindenki azt mondja örüljek neki, hogy nem vagyok “tucat”. Továbbá érdekelne, milyenek is a tipikus magyar külső jegyek? Mert én nem ilyeneknek gondolnám, mint amikkel én rendelkezem. Tudom itt mindenki keveredett már mindenkivel. De vajon milyen volt az ősmagyar ember?

2019. aug. 7. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben örülnék inkább :). Biztosan szép lehetsz, nem véletlenül mondják. Ilyen általánosítás, hogy hogyan néz ki a magyar ember nem igazán létezik. De gyanítom, hogy ha van is ilyen, te nem tartozol ebbe a kategóriába.
2019. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is sotetbarna hajam van (eredetileg) es tengerkek szemem. Szuleimnek szinten - anyumnak konkretan zold szeme van.


Magyarok vagyunk! ;)

2019. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Az ősmagyar ember alacsonyabb volt, rövid végtagokkal, cseppet mongoloid-orosz kinézettel rendelkezett.
2019. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sötétbarna a hajam, kék a szemem (bár télen inkább szürke) és nagyon világos a bőröm. Senkivel nem cserélnék, a barna bőr-barna haj-barna szem tényleg "tucat" szerintem, bár én se vagyok túl különleges, de azért na :D
2019. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Semmi közünk a mongoloidokhoz. :) A mai székely magyarok jó része genetikailag alig keveredett másokkal. Pont csak abban térünk el a japánoktól, hogy nincs mongolredőnk Bár a japán arcok sokfélék, mégis átlagban több, mint fele arányban székely magyar arcuk van, nem véletlenül:


férfi arcok következnek, figyeld meg a párhuzamot a tipikus japán és a tipikus székely között:


- Tipikus magyar férfiarc pl Erős Zsolt, egykori világklasszis hegymászónk:

[link]


- Átlagos, jellegzetes japán férfi arc:

[link]


Most női arcok következnek, figyeld meg a párhuzamot a tipikus japán és a tipikus székely között:


- Fiatal székely hölgy:

[link]


- Átlagos japán női arcok:

[link]

[link]

2019. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
#5 Mi ez a bullshit?
2019. aug. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!