Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egészséges...

Miért van az, hogy egészséges heteroszexuális embereknek nemtől függetlenül sosincs párjuk?

Figyelt kérdés

Mentális gondok miatt?

De érdekes,hogy az ilyen maguknak való emberekkel nem is nagyon foglalkozik a társadalom..így eleve hátrányból indulnának ha próbálkoznának.


2019. okt. 17. 23:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Nekem tényleg mentális okok miatt nincsen párom.


Eléggé magamba forduló vagyok alapból is, de igazából akárhányszor párkapcsolatom volt átvertek,kihasználtak,hülyére néztek.


Ezért nincs senkim! 26f

2019. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még fiatal vagy. Nekem is 29 évesen volt az első komoly kapcsolatom. Az tartott 6 évig.
2019. okt. 18. 03:18
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom soha kialudni magam, ezért örökösen fáradt vagyok, rájöttem, hogy nem lenne erőm párkapcsolathoz, amíg ez az állapot meg nem oldódik, ha nem oldódik meg akkor sajnos így jártam. :-(
2019. okt. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3-as!

Eskü én is ilyen vagyok!

Eleve éjszakás vagyok 12 éve néha évekig 24 óráztam is közbe, és szellemileg,testileg,mentálisan is fárat vagyok. Inkább csak otthon vagyok és pihenek,zenét hallgatok. Nincs indíttatásom nőket hajkurászni,meg kompromisszumos kapcsolatokba menni.

2019. okt. 18. 05:40
 5/18 anonim ***** válasza:
Nálad a váltott műszak okozza a problémát, ha fix időpontra állnál be, hogy naponta le tudnál feküdni és fel tudnál kelni mindig ugyanabban az időpontban, akkor nagy valószínűséggel megoldódna alvásproblémád. Lehet, hogy nem azonnal, hanem hetek, vagy hónapok múlva, de jobb lenne.
2019. okt. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Azért,mert "nem egészségesek".


Mint látod,valakinek már maga a munka is túl sok az életben,aludni sem tud.

A párkapcsolat pedig nem annyiból áll,hogy egymás mellett élünk,hanem többről szól.


Nem mindenkinek van erre energiaszintje.

Amúgy is a párkapcsolat egy állandó versengés egymással.

Van értelme?

2019. okt. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nézd! Nekem van párkapcsolatom, de amilyen túlterhelt vagyok mostanában - munka - ha épp nem lenne, most biztos nem lenne “kedvem” ismerkedni, sőt rettentően fárasztana is. Azért jópofizni, hogy “eladd” magad nem kevés energia és kedv kérdése... :D
2019. okt. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Most akkor egészséges, vagy mentálisan beteg?

Egyébként ha igaz lenne a felvetésed, már kihalt volna az emberiség

2019. okt. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De én olyan embereket is is ismerek akik életükben nem dolgoztak, nem kimerültek,nem fáradtak,meg van mindenük..(még túl sok is) ezeknek ellenére csak annyiból áll az életük,hogy egész nap facebookoznak meg fodrászat,manikűr,pedikűr,shoppingolások stb.. de az a fogalom,hogy párkapcsolat.. .mintha nem is ismernék!

Egyébként a munka tényleg elvesz az életéből rengeteget!

Rengeteg ismerősöm van nekem is akik már közel 50 évesek,de még agglegények!

Nem is csoda! Vidéken pl kihajszolják az emberből az energiát!

Reggel 07:00-kor kezd Pista a New Holland traktorral vagy bármilyen gépen,ő még este 20:00-kor javában dolgozik valamit.

És igy éli le az életét!Akkor mikor ismerkedjen,amikor alig várja,hogy lefeküdjön az ágyába 21:00-kor?

2019. okt. 18. 08:50
 10/18 anonim ***** válasza:

6!


"Amúgy is a párkapcsolat egy állandó versengés egymással."


Ezt fejtsd ki bővebben.

Nekem is van mentális betegségem, problémám, mégis normális kapcsolatban élek már 5 éve. Elfogadott ilyennek, szeret és megbecsül. Semmilyen versengést nem vettem eddig észre. Sokan küzdenek mentális bajokkal mégis házasságban élnek, vannak gyerekeik.

Nektek önmagatokkal van bajotok, ezért látjátok sötétnek az életet, menjetek dokihoz, kezeltessétek magatokat! És normális emberekkel ismerkedjetek.

2019. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!