Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a hobby (akàr gyerekkori...

Mi az a hobby (akàr gyerekkori butasàg) amiben sikeresnek érezted magad, es mik az életben az erösségeid?

Figyelt kérdés

Csak szeretnék ràjönni arra, vagy képet kapni arrol hogy a szabadon vàlasztott vagy föleg gyermekkori hobbyk összefüggnek e azzal ahogy az életed alakitod.


Mert normàl esetben szerintem összefüggésnek kellene lennie, viszont nàlam ellentétes a dolog.


Pl imàdtam kicsiként kàrtyàzni sakkozni, tudtam a màsik fejével is gondolkodni, stratégiai döntéseket hozni, elöre lépéseket megtervezni, éltetö erönek éreztem az agyam ilyen irànyu "mozgatàsàt"

Az életben meg bizonytalanul hozok döntéseket, es leginkàbb csak muszàjbol, mert lépni Kell, nincsenek ötleteim, nem tudok elöre tervezni, stratégia meg végképp nincs.


Te miben érezted azt hogy ez most izgalmas szereted es jo vagy benne?


2019. okt. 19. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Az elementálok majd az egyéni és kollektív tudatformák uralása :D Van még kérdés? ^^
2019. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Gyerekkoromtól egészen a mai napig hobbym a gamerkedés. Emiatt kezdtem el programozást tanulni és emiatt eléggé racionális lettem.


Szóval a logikus gondolkodás lenne az "erősségem".

2019. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Metionin ***** válasza:
100%

Éneklés, rajzolás, illetve lett volna egy csomó más amiben tehetséges lettem volna de a szüleim nem engedték hogy csináljam, pl. hangszer, balett.

Az életben amit erősségemnek tartok az a türelem, kitartás, kreativitás.

2019. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor nàlam beüthetett valami gixer esetleg a folyamatban?

Màs àt tudta hozni a valo életbe az anno jàtékként szorakozàskent megélt agyi folyamatait/perspektivàit/gondolkodàsmodot?

2019. okt. 19. 22:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyugi én az emberekkel vagyok de sajnos vannak akik ilyenek mint én és nem. Nem akarok neveket mondani khm dzsongun.. Amerika partjai -40 fok
2019. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most làtom a többit hogy valahol akkor kellene pàrhuzamnak lennie
2019. okt. 19. 22:12
 7/15 A kérdező kommentje:
?
2019. okt. 19. 22:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem a rajzolás. :-) :-D
2019. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem pl a hobbim a túrázás, sátrazás, imádom a természetet. Erdészettel kapcsolatban is tanultam tovább, mindig is természetet közelében akartam lenni.

Ahhoz képest Budapestre kerültem aztán London betondzsungelében, szóval egész tâvol a gyerekkori céljaimtól.

A szívem megszakad érte, fõleg hogy itt van kikészítve a sátrazós túracuccom de elment a nyár mellettem mert egyáltalán nincs idõm arra amit szeretek.

2019. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
100%
Ja hogy árnyaljam a képet, gyerekként qrva jól tudtam célba köpni cseresznyemaggal. Na ennek nem érzem semmiféle pozitív hatását a felnőtt életemben :D
2019. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!