Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézegetik az emberek a...

Miért nézegetik az emberek a régi gyerekkori videókat?

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre hogy ez a hétvégi program. Egyik ismerősöm küldi ezerrel, hogy milyen volt a család akkor és a gyerekek milyenek voltak kicsinek. De most már minden hétvégén ez megy. Nem értem. Rossz a jelenlegi életük? Az egyik gyerek kirepült már a másik meg még otthon van és nézetik vele. 15 évesen hogy milyen cuki volt 3 évesen. Más is csinál ilyet?
2019. febr. 24. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Mert érdekes és az embernek vannak nosztalgikus pillanatai. Videó nincs rólam, de időnként rámtör és előveszek régi képeket. Tök jó lenne ha lenne kisgyerekkori videó is amin mondjuk olyan rokonok is szerepelnek akik azóta nem élnek és a hangjára sem emlékszem pontosan.
2019. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Jó kérdés. Van, kb 10 fénykép, 36 év, két gyerek. Azt a 10 képet sem tudjuk hol lehet eltéve. Még így 60 felett is a mának, holnapnak élünk és nem a múlton ábrándozunk.
2019. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a jelenlegi életnek ahhoz, hogy ápolod a múltadat? Én is szeretem vissza nézni a képeimet időnként, jó érzés látni mennyi mindent láttam, merre jártam, ki milyen volt.
2019. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért baj ez? Akinek van családja, vannak gyerekei, vagy akár csak közeli barátai, az miért ne dokumentálhatna minden fontos pillanatot? Ezeket a kütyüket már legalább 10-12 éve bárki megveheti elérhető áron, így nem csoda, ha élnek is a lehetőséggel.
2019. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!