Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül más is azon...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Van rajtam kívül más is azon a véleményen, hogy az emberiség megérett a pusztulásra?

Figyelt kérdés
Várom már a világvégét. Ahol csak az erős, a rátermett éli túl. Van még így valaki rajtam kívül?
2019. okt. 19. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hat aki tényszerűen hisz a világvégeben



... mostmár emiatt en is

2019. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nyilván van még rajtad kívül. Nem tudom, hol éltél az elmúlt években, de egész mémek hada alakult a ki a zombi apokalipszis és efféle dolgok körül. Ezek nyilván pont ugyanarra pályáznak.


Ha nem ez volt a kérdés, akkor rosszul tetted fel a kérdést.

2019. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van.
2019. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A mémek nem érdekelnek. Inkább az, aki tényleg vallja, hogy kéne már egy olyan esemény, ami eltörli a magát férfinak valló kislányokat a Föld színéről. Ahol tényleg meg lehet mutatni, milyen kemény vagy, mekkorák a túlélési ösztöneid elektromosság, internet, és minden mai modern kényelmi eszköz nélkül. Ahol végre helyreáll a rend, és valós értékek alapján mérik azt, hogy ki számít embernek.
2019. okt. 19. 22:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Van! Èn ! Ès kedves 4.válaszoló(kèrdező) nagyod adlak! Teljes mèrtèkben igaz amiket írtál.
2019. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezt pont azok szokták mondogatni,akik valószínüleg az első 3 napban megmurdelnének.
2019. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Hat,kerdezo, ha itt tartunk talan az elso 2 napot kibirod.

Nem akarod te azt tudni sztm.

Es inkabb a szerencsebb eli tul, nem az erosebb.

2019. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne.

Bár én is szeretném ha engem is el ragadna végre ez és nem kéne tovább értelmetlenül élnem.

2019. okt. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én annyira gyűlölöm az embereket, hogy lassan ki se tudom mondani... Hosszú listát tudnék írni, benne az aprótól a súlyosabb dolgokig.

Az alapvető emberi jellemet se szeretem.


Túl sokan is vagyunk, nagyon sokan....


Ilyen túlnépesedés, éghajlatváltozás, egyre szélsőségesebbé váló időjárás mellett, úgy, hogy emberek millióinak már nincs tiszta ivóvize...

Ha valaki szerint nem lesz itt éveken belül nagy gáz, az alaposan homokba dugja a fejét.

A környezetvédelemmel már elkéstünk. De nem is lehetne csökkenteni a termelést (ezzel a harácsolást), mert ezzel emberek milliárdjai válnának munkanélkülivé.

Amit meg meg lehetne tenni, arra az alapvető emberi jellem miatt nem vagyunk hajlandóak. Kicsiben nem gyűjtjük a hulladékot szelektíven és 26 fokra fűtünk, nagyban meg az államok mindenkire szrnak, csak a profitra nem.



Én amúgy azt szoktam mondani, hogy már csak statisztikailag is várható egy nagy háború/népirtás, ami minket is érint.


Ebből a fajból elég lenne párszáz millió, elektromosság nélkül, a barlangokban..

2019. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9esnél a pont.

Remélem az elsők közt lesz végem mert nincs kedvem túlélni. Habár azt is remélem hogy legalább néhányat magammal ránthatok előtte.

2019. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!