Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi azt a munkahellyel...

Más is érzi azt a munkahellyel kapcsolatban, hogy nem tud egy helyben maradni?

Figyelt kérdés

Tehát van egy új munkahely, új kihívás, új feladat akár szereti is, mert új, izgató, de egy idő után unalmassá válik. pl pár hét múlva

És mókuskeréknek érzi, nem boldog már benne. Ez részben azért lehet mert rossz a munka, vagy az emberben van a hiba? És ezt sorozatosan.


2019. okt. 20. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ellenkezoleg. 13 eve ugyanaz a munkahelyem, es siman tudnek itt maradni nyugdijig.
2019. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magánéletben ugyanez van, gondolom. Ez lehet személyiségzavar is, de rokonom ugyanezt csinálta, fél- egy évente munkahelyet váltott, aztán kiderült, hogy elmebetegség kezdeti tünete volt nála, hogy nem tudott sehol kitartani.
2019. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az elsőt 5 év után hagytam ott. Az új helyemen 1,5 éve vagyok. Tény és való, hogy vannak mokuskerekes időszakok, de a munkám jellegéből adodoan azért nincs két egyforma nap. Most pl úgy érzem, hogy jobbat nem is találnék.


Szerintem fele-fele arányban oszlik meg amit te gondolsz. Az se normális ha pár hét után megunod és valtanal, de ha még olyan a munka, hogy uncsi vagy rossz a légkör, akkor érthető is.

2019. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajna fordítva vagyok ebben a dologban benne: mennék 1000-el, de nem tudok.
2019. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!