Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek egy olyan munkahe...

Mit tennétek egy olyan munkahellyel kapcsolatban ahol nem érzitek jól magatokat? Hogyan oldanátok meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
Magával a munkával nem lenne gond,de...nincs elég munkás bár az idővel megoldódik,de így is egy munkásra több munka jut.A kolektíva se túl jó.Minél nagyobb hajtásban van egy részleg annál kevésbé mennek oda segíteni azok akiknek épp akkor nincs sok munkájuk.Fárasztó és sok heti 6 napot dolgozni egy szabadnappal ami nem hétvége.A fizetés két részben és időben van.De nagyon rossz a légkör a munkahelyen,olyan érzés mintha valami rossz lenne ott.Azt gondoltam képzelődök,de tegnap a kolléganőm is ezt mondta,hogy van itt valami rossz.Szerinte a főnök és főnöknő miatt akik sok mindent visszatartottak a munkásoktól.Bennem folyamatos nyugtalanság van,ezt a lelkemben érzem.Nem vagyok a helyemen.Azt tervezem,hogy felmondok és még kb.két hetet maradok.De munka nélkül,kereset nélkül sem jó.De ha ilyen zaklatott,stresszes állapotban leszek nem fogom ott bírni sokáig.

2019. aug. 14. 17:13
 1/8 anonim válasza:
100%

Az embernek 2 dolga van ami igazán számít. Az egészsége és a szerettei.


Hagyd ott, ha rá megy mentális egészséged, vagy a fizikai. Mind a kettő ugyan olyan fontos. Szebb lesz az életed, ha mind2 rendbe van tartva.


Ha pedig muszály a meló, mert a szeretteidért dolgozol, akkor próbálj valami középutat találni, de a legjobb, ha keresel másik munkahelyet.

2019. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát van aki eltartson? Csak akkor mondj fel, ha van pénzforásod vagy megvan az új munkahelyed szerintem.
2019. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt vallom, hogy butaság olyan helyen maradni, amiben valamiért nem érzed jól magad. Rengeteg munka van, keresni kell valami jobbat és utána felmondani.

Előbb felmondani és utána újat keresni nem célszerű, ha nincs tartalékod.

Meg én annak a híve vagyok, hogy menni kell a munka után, ha kell költözni az ország nyugati felébe vagy nyugat-Európàba. Nagyon sokan képtelenek megtenni és szenvednek egy kis településen, ahol nincs munka, csak 1 gyár meg a közmunka..nem éri meg, lépni kell az ilyenekbol

2019. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak kellemetlenségeid vannak, még ne mondj fel.

Előbb keress másik munkát.

De amúgy ennek mi köze a valláshoz?

Jó kategóriába tetted a kérdésed?

2019. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért tettem a vallás kategóriába mert hívő vagyok és valami nyugtalanító dolgot érzek a munkahelyen a légkörben és nem a kollégák miatt van először azt hittem azért és érdekelne lehet-e ennek valamilyen szellemi háttere vagy egyszerűen csak nem jó helyen vagyok.

Ami a pénz tartalekot illeti van valamennyi,ha nem birom tovább kilépnék a bizonytalanba is inkább minthogy ez idővel felőrölnjön,persze keresem az új munkalehetőségeket de nem olyan egyszerű.

2019. aug. 14. 23:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez így elég nehéz probléma.

Először magadban kellene rendet rakni, ehhez pedig pszichológus 𝐤𝐞𝐥𝐥.

Ha ez megvan, akkor léphetsz tovább.

2019. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 6os valaszoloval teljesen egyetertek.

Sokat szivtam a munkahelyen, de ugy, hogy nem a munkaval volt a baj, szivesen dolgoztam. A kollegak kozt volt egy ket olyan, akit inkabb kerultem, amikor tudtam, mert egyszeruen a termeszetunk miatt nem fertunk ossze.

Kozben bennem is az volt, hogy a levegoben van vmi...de mi...

Aztan elbeszelgettem egy pszichologussal, majd nyitott lettem tovabbi beszelgetesekre, terapia kereteben.

Igy sikerult "helyretenni magam", es egeszen mashogy - jobban! - erzem magam ugyanazon a helyen, ugyanazon kollegak kozott.

2019. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet nekem se ártana elmenni pszichológushoz de már fizikai tüneteim is vannak ezek mind a stressztől,azt gondolom eljött az idő hogy ezzel leálljak
2019. aug. 17. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!