Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még itt rajtam kívül...

Van még itt rajtam kívül olyan ember, aki szívesen lenne újra gyerek - akár örökre?

Figyelt kérdés
2019. okt. 22. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen , én.

A felnőttkor unalmas és komolynak kell lenni meg dolgozni kell.

Gyereknek meg sokkal több mindent lehet csinálni.

2019. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen :) én lennék
2019. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kösz nem. Én semmi se akarok lenni.
2019. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen :D

Szívesen lennék újra kis ovis, amikor még semmi más dolgom nem volt, csak játszani és cukinak lenni :D Közben pedig mindenki ölelget, simogat, szeretget, kényeztet :D

Akkoriban persze nem tudjuk értékelni ezt az állapotot, de mai fejjel már tudnám élvezni :P


25/F

2019. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék újra gyerek. Valahogy ezerszer jobb volt gyerekként, mint felnőttként. Mint, mikor még szinte semmit nem tudtam a világról, egész nap csak játszottam, na meg az ovis kori őszinte szerelmek. :D Plusz még anyukám is élne.
2019. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vágyom arra hogy kiszolgáltatott legyek, hogy ne tudjam ellátni magam , hogy várjak karácsonyig hogy megkapjak egy videójátékot. Felnőttként van keresetem bármikor megveszem azt ami kell , nem mondják meg mikor érjek haza , azt csinálok amit akarok , szabad vagyok.Nem kell kötelezően iskolába járnom vagy egy helyen megmaradnom, lehetőségek tárháza az élet , ha nem tetszik a munkám vagy valami tovább lépek , tovább képzem magam.

Nem értem hogy pl 25 éves fiatal felnőtt miért akar pelenkás lenni? 25 évesen kell a legjobban élvezni az életet , legjobb kor.

2019. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha lennének programjaim és szülők foglalkoznának velem
2019. okt. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!