Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez beteges egy egyetemi...

Ez beteges egy egyetemi kollégiumban?

Figyelt kérdés

Amikor nincsenek itt a szobatársaim és egyedül vagyok a szobámban, szeretek bezárkózni, bezárni az ajtót. Főleg éjszakára, mert nem érzem magam teljesen biztonságban. El vagyok a szobámban, szeretek itt lenni bent egyedül, de jobban érzem magam, ha zárva az ajtó.

Ez nagyon beteges? Általában nappal is bezárom


2019. okt. 23. 09:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem beteges, mi is zárjuk. Ketten vagyunk csak egy szobaban. Szerintem teljesen normális, meg én amúgy se szeretném, hogy random benyitogassanak emberek. Illetve nálunk van egy pár külföldi elég furcsa szokásokkal, így elég para lenne nyitva hagyni. :D
2019. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is zártuk, volt hogy éjjel random benyitogattak részegek. Nem beteges egyáltalán.
2019. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nembeteges, a biztonságot szereted.
2019. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem lakok koliban de biztosan zárnám az ajtót mindig. Egyáltalán nem beteges, végülis egy társasházban is zárod a lakás ajtaját, nem látok sok különbséget a két eset között.
2019. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szinten csak megerősíteni tudom az előttem szólókat. Mi apartmanban lakunk, tehát a és b szoba van közös eloterrel. Ha a szobatarsam nem jön már aznap, akkor estére zárom a szobát, de a külső ajtót nem. Ha nincs senki a b szobában se, akkor a külső ajtót is zárom.


Én is elvagyok, pakolászok és biztonságban erzem magam.

2019. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sm's girl ***** válasza:
Mi nem zárjuk az ajtót, nálunk is apartmanszerű a koli és szintén két szoba van benn. A szobákat egyáltalán nem zárjuk, a külső ajtót pedig csak ha mondjuk egész napra megyünk el, és tudjuk hogy senki nincs. A szintünkön szinte mindenkit ismerünk, így mi nem különösebben izgulunk rajta, vagy nincsen az hogy így ne éreznénk magunkat biztonságban.
2019. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is zárom, bulis estéken főleg. Volt, hogy benyitottak. Olyan történetet is hallottam ahol a részeg delikvens az ágyba is megpróbált bemászni, elnézte a szobát.

De részegnek sem kell lenni, velem is volt, hogy új szobába kerültem vagy épp a barátaim költöztek évközben és reflexszerűen elindultam a régihez. Ha a liftben elbambulsz az emeletet is belehet nézni, a szoba jó csak az emelet nem :D

2019. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!