Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a fiatalok, akiknek...

Azok a fiatalok, akiknek bejön az élet, hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Akik tudnak válogatni a munkahelyek között, akik szabadnak érzik magukat, van pénzük?
2019. okt. 24. 02:40
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
31%
Külső, egészség. A kettő meg összefügg. Egy jó külsővel tiéd a világ fiatalon. Csak a külső és a külsőségek számítanak ebben a világban, ha azokkal gond van, út a lejtő, iskolába luzer szerep, barátnő nuku, onbuzalomhiany, onmarcangolas, depresszió, torzult személyiség, külső, szociális fóbia hadd ne mondjam hogy hat az élet többi területére is.
2019. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
74%
Szüleimnél lakok. Elég nagy a ház, semmire nem kell költenem, mindenem megvan. A munkahelyeim között több hónap szünetet szoktam hagyni.
2019. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
49%

Mázli & jó beszélőke, amivel el tudod adni magad.

Én simán felvetettem magam eddig minden helyre amit kinéztem, szabadnak érzem magam, én úgy érzem hogy elég pénzem van (mondjuk belátom, biztos sokaknak nem lenne elég, nekem teljesen)

- nem nézek ki különösen jól, átlagos vagyok és ápolt

- nincs olyan különleges, agyeldobós végzettségem (bölcsész diploma)

- nincsenek kapcsolataim

- nincs túl nagy önbizalmam, különösebben nem is szeretem magam, nem vagyok magabiztos - egyébként ezt elismerem, hogy ezek nagyon sokat tudnak segíteni


Egyszerűen jókor tudok lenni jó helyen, és eddig mindenhova be tudtam dumálni magam. :D

2019. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
44%

Én sem vagyok egy hú de sikeres nagy valaki, de azért kiveri a biztosítékot ez a sok szerencsétlen frusztrált ember, aki itt veri a tamtamot, így az önbizalom meg úgy a kinézet.


Ahhoz hogy valaki egy vezérigazgató legyen egy rendes piaci körülmények között működő nagy cégnél (tehát nem valami családi mutyizó kft), ahhoz édes kevés még a beszélőke, meg a külső.

2019. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

#14

Oké, de miért kellene vezérigazgatónak lenni? :D

2019. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
70%
A legfontosabb a versenyképes tudás, nem pélyakezdőnként a megfelelő munkatapasztalat, fontos a kitartás, a magabiztosság és az, hogy az ember mindig akarjon újat tanulni, fejlődni, ezt a hozzáállást támogatni fogják a normális munkáltatók.
2019. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
10%
És elsősorban a külső
2019. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
94%

Ohhh akik a külsőt mondták :D


Látogassatok el pl.: a BME VIK azon belül villamosmérnökökhöz vagy mérnökinformatikusokhoz. Ott kb 0,05 néz ki úgy ahogy elvárnátok egy sikeres embertől a szemetekben.


A külső nem számít.

2019. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
23%
#18 Mindenhol azt számít. Mindenkinek az számít. Társkeresésnél is és az életben is.
2019. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Ők is dollár milliomosok/milliárdosok, pedig nem néznek ki valami szépen. :D

2019. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!