Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok mit szóltok ha egy fiú...

Lányok mit szóltok ha egy fiú elutasít titeket? Bejön neked de nem megy oda hozzád

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 21:10
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

Na most elutasít, vagy nem kezdeményez? A kettő teljesen más szituáció. Ha nem jön oda, akkor hangulatomtól függően, odamegyek én.

Mindenesetre, ha elutasít, túlteszem magam rajta 2 másodpercen belül :D

Nem igazán vág földhöz az ilyesmi.

2016. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Keresek mást ;)
2016. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Amit én látok az az, hogy a lányokat egyáltalán nem viseli meg, mert naponta van 2-3 új jelentkező:')


Nekik nem ilyen rossz a helyzetük úgymond, hogy futni kell a másik után

2016. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Elutasít, vagy nem jön oda 2 külön fogalom. Legalább ezeket tanulnád meg, vagy lehetnél jóval műveltebb. Mert látom, te makacsul ragaszkodsz ahhoz, hogy nehogy már neked kelljen ismerkedned.


Megmondom őszintén nekem ez nem jön be. Ha egy fickónak nincs annyi vér a pucájában, hogy odajön kezdeményezni bármilyen formában is teszi, vagy akár csak bármilyen ügyetlenül is, akkor=kuka.


Utána átnézek rajta, és soha többé nem érdekel. Mondom ezt abban az esetben, ha tetszem neki, de mégsem lép!


Nekem ez életképtelen bocsika..

2016. jún. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na én két hete utasítottam vissza egy csajt. Azóta olyanokat írogat hogy dögöljek meg, rohadjon ki a szemem és nem érti hogy miért nem kezd vele szívesen senki és miért mindenki szemétláda.
2016. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
#3 vagy csak a lányok felfogják, ha nem kellenek valakinek, és képesek éretten kezelni az elutasítást, nem pedig hetekig fetrengünk a takonyban, hogy milyen sz-r nekünk.
2016. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem minden lánynak akad napi 2-3 jelentkező... egész életem alatt nem volt ennyi, de kevesebb se. Rosszul esik, nyilván. De nem kezdek el vele bunkózni, meg nem hisztizek, feldolgozom magamban, és átgondolom, hogy min változtassak. (Aztán rájövök, hogy amúgy tök mindegy, akkor is forever alone leszek.)
2016. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy lánynak egyáltalán nem kell kezdeményezni! Az a fiú, férfi dolga!


Én nőként soha az életben nem kezdeményeztem még, és nem is fogok. És megsúgom, hogy rengetegen akartak mindig is velem ismerkedni! :D


Szerintem aki nőként ilyesmit művelget, az már nagyon rá lehet szorulva :DDD

2016. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!