Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a fiatalok, akiknek...

Azok a fiatalok, akiknek bejön az élet, hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Akik tudnak válogatni a munkahelyek között, akik szabadnak érzik magukat, van pénzük?
2019. okt. 24. 02:40
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Oké programozókám, én maradok a valóság talaján.

Te meg menjél, ebédelj aranytányérból szarvasgombát, kaviárt és bélszínt, mert nyílván olyan életed van, mint ahogy állítod és minden szavad igaz.

De persze siess, mert biztos vagyok benne hogy a jakuzzidban várnak a bikinimodell csajaid is.


Csaó Mester! Milyen szerencsés lesz valaki, akinek majd egy nap megosztod tudásod morzsáit és tündökölhet a te isteni bölcsességed fényében!



Istenem, minek jöttem én fel erre az oldalra... :D :D :D :D :D

2019. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Figyelj, te nem azért keresel keveset, mert nem vagy jóképű, hanem mert hülye vagy mint állat!

Már ne is haragudj!

Szerintem programozók nem írhatnak erre az oldalra? Vagy programozóként nem lehet nettó 650-et keresni? Irreálisan magas fizetés lenne ez egy programozónak?

Konkrétan a mondandóm melyik részében is kételkedsz?

Amúgy ha lenne egy minimális intelligenciád, akkor kiszámolhatnád, hogy havi nettó 650-ből se jön ki se a jacuzzis ház, se a bikinimodell csaj, se a többi sületlenség, amit összehordtál.

2019. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Szerintem egy sima troll vagy, mert tipikusan troll taktikával próbálkozol. Olyan válaszokat adsz, amelynek szándéka a minél nagyobb szintű frusztráció keltése az olvasókban.


Úgyhogy talán mégis megérte ide írnom, mert példát mutatok, hogyan kell bánni a trollokkal. Éreztetni kell velük, hogy nincs semmi hatása a próbálkozásaiknak.


Úgyhogy lökjed nyugodtan a magadét, fokozzad, engem nem hat meg. Minél többet írsz, annál inkább csak az én álláspontomat erősíted meg. Gyerünk ne fogd vissza magad! :D Mondd meg, a magamféle egyszerű emberek milyen hülyék stb, te meg milyen király fazon vagy!


Mondjuk már a választ nem fogom olvasni, mert a célom a te hiteltelenítésed volt, ami sikerült. A többi már csak időpazarlás lenne. És nyilván azért vergődsz itt ennyire a farokméregetéssel, mert neked - a kérdéshez kapcsolódóan - bejött az élet :D


További jó trollkodást!

2019. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Ember, rajtad kívül nincs ember a földön, aki szerint azért keresel keveset, mert nem vagy elég jóképű!


Persze nyilván én kamuzok meg trollkodom, mert nyitott szemmel járok a világban, és kismillió átlagos vagy csúnya jól kereső ember láttam. Sőt, mivel egy építkezés mellett dolgozom látom a munkásokat is, akik között viszont vannak kifejezetten jóképű fazonok is!


Szóval jah, nyilván én vagyok a troll és most mindenki szemében hiteltelenítettél, csak tudod az a baj, hogy az emberek járnak az utcán, vannak kollégáik, barátaik, ismerőseik, és teljesen világos lejön nekik, hogy a megnyerő kinézet és a magas fizetés között minimális korreláció van!

2019. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Ja, és nem a magadfajta egyszerű embereket nézlek hülyének, hanem konkrétan kizárólag csakis TÉGED!

Ugyanis te beszélsz sületlenségeket, de ipari mennyiségben!

Itt most nem az a lényeg, hogy nekem bejött-e az élet vagy sem, hanem az, hogy tessék, itt vagyok mint ellenpélda, aki nem azért keres jól, mert jóképű, hanem mert tanult és van egy jó szakmája. De rajtam kívül még több tízezer ember van ugyanígy.

2019. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!