Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mai világban a srácok miért...

Mai világban a srácok miért ilyen töketlenek?

Figyelt kérdés
Komolyan mitől fél néhány srác mikor csajról van szó? Főleg olyankor amikor a csaj is adja a vissza jelzéseket :D meg amúgy is. Vagy igen vagy nem. Mi veszteni váltok van?
2019. okt. 24. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Bezzeg a mi idönkben?????
2019. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem csak a srácok, a 40pluszosok is, szóval akik elvileg már férfiak, azok is töketlenek….
2019. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem csak a srácok. Amúgy szerintem pont ezeknek a szülőgenerációja az, akik általában nem túl jó körülmények között nőttek fel, a szüleik/nagyszüleik elszegényedtek a háborús forradalmi években, aztán jött egy nagy váltás, sok lehetőség, és a gyerekeiknek mindent meg akartak adni, ami nekik nem juthatott, aztán egyesek átestek a ló túloldalára.
2019. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
És néhány nő miért tart a férfiaktól?
2019. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonymousreview60 ***** válasza:
36%

1. Ezt csak te gondolod úgy. Sokszor a csajok "én nem is úgy gondoltam"-ot játszanak. Akkor jön a pofáraesés, a sokadok alkalom után az elkedvetlenedés.

2. Amikor a csajok jelzéséről beszélsz, feltételezed, hogy azt értő személynek adják. Sajnos sokan nem tanulhatták meg ezeket példa hiányában, mint pl. én. Mert otthon semmi nem volt a szülők közt.

3. Az önbizalom, a férfias viseljedés tanult dolog. A fiúk ezt apa nélkül általában nem tudják jól megtanulni. Ez a töketlenség.

Ha még van kérdésed, olvass Zimbardot!

2019. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Mert a legtöbbjük éretlen,és sajnos a nők nagyobb része a pénzre,a jó kocsira és persze a külsőre megy csak.A pasik pedig általában ezeket a lányokat veszik észre,mivel ők néznek ki valahogy.És akárhogy is nézzük,nemcsak bennük van itt a hiba.A nők lehúzzák őket,annyi az önbizalmuknak,és egyszerűen minden lányt egy kalap alá vesznek egy ballépés után meg hát megszokták,hogy a nők közelednek manapság.
2019. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tapasztalat és sikerélmények tömkelege adja az önbizalmat bármilyen helyzetben.


Ha valakinek soha sem volt sikerélménye egy lánnyal, akkor sem feltétlenűl csókolja meg ha ő külön megkéri.


Ha valakinek rengeteg sikere volt lányokkal, olyan valótlan helyzetekben is megcsókolja a másikat amikor óriási a visszautasítás esélye.


Mindenkinek más háttere van így a spektrumon a tököstől a töketlenig ha a szavaiddal akarok élni mindenhol van valaki. Nem lehet általánosítani, hogy a mai fiatalok töketlenek.


Ez a te szubjektív véleményed. Nyílván nem csináltattál egy országos felmérést egy akreditált intézménnyel. Nem raktad ki a kutatási eredményeidet azt várva, hogy kutatók más indíttatással megpróbálják a te eredményeidet saját kutatással megcálfolni, majd végül ugyan arra jutni ezzel felállítani, hogy objektíven igaz a kijelentésed.

2019. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A visszautasítástól félek. De rohadtul. Mert hát ismerem magam, engem az teljesen tönkre tesz, elpusztít.
2019. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
MINDNEKI TÖKETLEN KIVÉVE ENGEM lyézus áldjon benneteket, a whiskey legyem veletek, ámen!
2019. okt. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez nem töketlenség.

A mai világban magasan vannak az elvárások,igények.


Ezt olyanok nem igazán értik,akik a szocializmusban voltak fiatalok,és elég volt annyi,hogy van valami munkád,meg átlagos testalkattal rendelkezel.

2019. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!