Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova tűntek a nemdohányos...

Hova tűntek a nemdohányos emberek?

Figyelt kérdés

Kerékpárúton kerékpározok kb minden 2-3. ember dohányzik, továbbá áruházak, szállodák, éttermek, ruhaboltok, utazási irodák, ingatlanügynökségek előtt is.

Mondják emberek 65-70%- a nem dohányzik, azok mind autóval járnak és észre sem lehet venni őket?


2019. okt. 26. 12:50
 1/7 anonim válasza:
Szerintem meg pont, hogy 60-70%-a dohányzik
2019. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van! Mert a cigi csak nyomorúságot hoz. Ezt dohányosként mondom, és nincs autóm.
2019. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom, ahogy a férjem sem. Sőt a családomban sneki nem dohányzik, ahogy a baráti társaságunk sem. Mi is sokat sétálunk, szoktunk étteremben ebédelni/ vacsorázni. Ritkén megyünk autóval, főleg ha messzebbre utazunk. Mi a kérdés?
2019. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem dohányozhatnak otthon az emberek, de még a saját erkélyükön se. Kénytelenek kimenni a szabadba rágyújtani. Őket láttad.
2019. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Munbkahelyemen kb. 20% ha dohányzik, de lehet ezzel sokat mondtam. Szerintem környéktől is függ, illetve képzettségtől is. Alacsonyabb képzettségű emberek stresszesebb életet élnek, ami vonzza magával a dohányzást is.
2019. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem dohányzom és senki sem a környezetemben.


Anyukám még amikor kicsit voltam időként, a barátnőm még mielőtt megismertem és egy barátom még gimnáziumban aki pont egy dohányzó lánnyal járt és miatta rászokodt 1 évre.


Meg még 2 ismerősöm akik szerintem most is dohányoznak, de évekóta nem láttam őket.


Nem tudom mikor éreztem utoljára cigi füstöt passzívan, de nagyon régen.


Ne húzd fel magad, csak mert találkoztál pár dohányossal az emberek nagy része nem cigizik.

2019. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom. 🙋🏻‍♀️
2019. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!