Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az obszcén szavak a sracoknal...

Az obszcén szavak a sracoknal természetesek es ne sértödjek meg?

Figyelt kérdés

Exek. Baràtsàg megmaradt,szerelem es kapcsolat elmult. Intelligensen vàltunk el (vagy en hiszem azt)


Bennem a szép emlékek maradtak meg föleg. Elsö kézfogàs, mozik stb


Plane hogy eltelt 5 év is azota.

Ujra talàlkoztunk. Nem akarok semmit töle.

Es amikor feljön a mult témaba. Nekik az emlékeik à nem a mozi, meg kézfogàs, a szex igy meg ugy ekkora akkor.

Ami önmagàban sért mert 5 év tàvlatban olyan érzésem van köze nincs a testemhez màr, és önmagàban sért eleve az is, hogy a testi kontaktusrol szemérmetlenül beszélnek.

Nehezen birom lenyelni szinte "bünösnek"érzem magam vagy jobb szo, szégyellem magam, mintha alàzna egy "idegen".mivel teljesen elhidegültem. Hogy ö hogy meg..tt meg ilyenek.


Szoval ezen a ponton kuszik fel a vérnyomàsom.


Erre megspékelik a nyers natur szavakkal d.gni meg hasonlok, à nem szeretkezni vagy bàrmi.es igy adjàk elö.


Amikor totàl idegesen szinte felképelném, ugy tesznek mintha nem értenék mi bajom, mire ràgtam be, szerinte nem negativan mondta es nem gunyt üz belölem.


Csak epp az egyik ex erröl nekem a haverja elött is beszelt hogy ö anno mikor hogy mit csinalt velem.


Olyan érzésem van hogy tisztelet nincs, sértenek a nöi mivoltomban, ök meg gyözködnek hogy jaj nemà mit rinyàlok ezen.


Hogyan oltsam le öket ugy hogy ne kelljen felképelni, mert talalkozni kizart hogy talàlkozom ezek utan, hanem telon chaten?


Vagy en reagàlom tul??


2019. okt. 26. 17:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Sima àtlagos sràcok, nem az alja réteget kell elképzelni.
2019. okt. 26. 17:38
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez téll gusztustalan az exeidtől. Ezek nem férfiak már bocsi. Nem természetes, ez a ő szegénységi bizonyítványuk.
2019. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
"Ha akkor jó voltam neked, most legalább tisztelj!"
2019. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 nemaRendőrség ***** válasza:

Kell neked exeiddel haverkodni.

Nem is értelek.

Én kukáztam őket agyamból, legtöbbnek a nevére nem emlékszem, olyan szinten nem érdekelnek.

2019. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egymás közt megszokták e stílust valószínűleg és teljesen természetes, hogy ha nő van ott, akkor is használják, nincs bennük gátlás. Erre tudok gondolni.
2019. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De szoval igy gondolkodnak az exek a volt szerelmükröl, parjukrol, vagy volt hazastarsukrol, esetleg gyermekeik anyjarol, hogy megd.gtam, le szo..tt vagy nem??


Igyen a sracok agya belülröl?


Mert addig valahogy kibirnam hogy csak ök(ami alapbol gyanus hogy kettövel alltam szoba es pont mindkettö obszcén) de akkor az mostani komoly nagy szerelem kapcsolata vagy barmelyik him 5 év mulva igy gondol az exére?

Amikor nem jàtszàk màr a kiralyfit a feher lovon, abszolut természetesek, egyenesek öszinték, az ilyen aljas mocskos egy ffi belül??

2019. okt. 26. 18:00
 7/13 A kérdező kommentje:
*ilyen a sràcok agya?
2019. okt. 26. 18:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Az övék igen, de vannak kivételek. Ezek a férfiak olyanok h jó voltál nekik, addig aranyosak voltak míg megkaptak, most meg aljasak enyhén szólva.
2019. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ők igen, én például sosem tennék ilyet, nem tartozik másra hogy mi volt kettőnk közt.
2019. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De akkor nem véletlen az is, ha pl vkit elutasitok, hogy utàna joformàn ràgalmaz es olyanokat dobàlnak ràm amiket nem is tudtam hogy van olyan ronda aljas kifejezes a vilàgon?.

Komolyan kezdek félni a màsik nemtöl. Nem viccm

2019. okt. 26. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!