Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak engem idegesít, amikor...

Csak engem idegesít, amikor például a tömegközlekedési eszközökön hangosan hallgatják zenét? Miért lett ez ennyire divat?

Figyelt kérdés
Manapság nagy divat lett ez a hordozható kis bluetooth-os hangszóró, és nagyon sokszor előfordul hogy buszon, vonaton a tizenéves "menő" gyerekek max hangerőn hallgatják a káromkodós rap zenéiket. Miért nem lehet ezt fülhallgatóval hallgatni? Ha pl kisgyerek is van a buszon, ő is ezt hallja, és néha tényleg durván obszcén ezeknek a számoknak a dalszövege. Mégis mire jó ez?

2017. júl. 6. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Például a tömegközlekedési eszközökön TILOS hangosan hallgatni zenét. Szerezz érvényt a törvénynek!
2017. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Engem sokkal jobban idegesít az, hogy az emberek úgy ülnek le mellém, hogy félig az ölembe rakják a táskájukat, vagy hozzáérnek a karjukkal a karomhoz stb... Az 50 kilómmal kb egy fél ülést foglalok el, és még így sem elég nekik a maradék másfél üres hely, ami marad
2017. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
De,ezért megkérem szépen,hogy kapcsolja ki..ha nem,és még neki áll feljebb akkor földhöz vágom a gyerekkel együtt
2017. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Én is találkoztam már néhány esetben ilyen "menő" gyerekekkel, de mindegyik roma származású volt.

Régebben meg az volt a divat, hogy befogták a telefon hangszóróját, hogy még hangosabb legyen...


Egyébként az jobban idegesít, ha úgy ülnek le az emberek a kétüléses helyekre, hogy kívülre és akkor aki leülni, annak át kell másznia rajta, rosszabb esetben a belső ülésre teszi a táskáját...

2017. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
És a válasz, hogy teljes mértékben idegesít.
2017. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
mi az, hogy divat LETT? 5-10-15 éve pont ezt csinálták a hülyegyerekek.
2017. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
De 5-10 évvel ezelőtt nem vezeték nélküli hangszóróval :D
2017. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez az egyik, a másik "kedvenc" pedig amikor igaz (gagyi) fülhallgatóval hallgatja, de olyan hangerőn, hogy nem ér semmit, hogy bedugaszolta a fülét, nem is értem... Egy, így funkcióját is vesztette, kettő, ő süket lesz, három, még a környezetét is ugyanúgy zavarja, mintha simán csak a telefonján hallgatná...
2017. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Engem is nagyon idegesít. Főleg mert az ilyenek miatt gyakran a fontos bejelentéseket sem hallani. És az azért megfigyelhető, hogy ezeknek a zenéknek a többsége, amit így hallghatatlan, minőségtelen szar (gagyi wannabe gangsta rap, mulatós stb.)... ezt meg pláne nem akarom reggel hallgatni, épp elég baj, hogy korán kell kelni és dolgozni kell menni :D.
2017. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Ilyenkor meg kell kérdezni tőlük, hogy "Mi van, lopott telefonhoz nem jár fülhallgató?".
2017. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!