Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan típusú ember, aki...

Egy olyan típusú ember, aki nem beszélgetős vagy más miatt nem tartják érdekesnek, azt utálják a többiek vagy inkább közömbösek iránta?

Figyelt kérdés
Pl. munkahelyen vagy egyetemen, aki nem kapcsolódik bele különféle beszélgetésekbe vagy nem vet fel témákat, nem tart semmilyen kapcsolatot senkivel csak úgy elvan magának munkavégzés vagy tanulás közben, hogy viszonyulnak hozzá?
2019. okt. 27. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Én olyan vagyok, és nem igazán szoktak szeretni.
2019. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy-két ilyen kollégám, én közömbös vagyok irántuk. Sejtem, hogy nem igazán tudnak megnyílni, de amúgy biztos lenne valami pozitív bennük, viszont annyira nem érdekelnek, hogy "erőszakkal" beszélgetésre kényszerítsem őket. :D
2019. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkabb csak nem vesznek eszre. Piszkalni nem fognak emiatt szerintem, max levegonek neznek neha.
2019. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonymousreview60 ***** válasza:
0%

Az egyetemre többé-kevésbé érett emberek járnak. Nagyobbrészt tanulni, kisebbrészt hülyülni. Az ilyen hallgatag embert egyikbe sem adódik könnyen belevonni. Ezért párszor megpróbálják, majd alapvetően közömbösek lesznek iránta. Itt gúnyolni csak a butákat szokták, főleg, ha azok okosnak gondolják magukat.

De ettől még a hallgatag ember is odamehet segítséget kérni vagy adni vagy csak a csoport szélén ellenni.

2019. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lesz#rják. Üdv: egy unalmas ember.
2019. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Átnéznek rajtam
2019. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak elkönyvelik: "ő olyan magánakvaló" de nem feltétlenül párosul unszimpátiával, bár egyes szünet nélkül ordítva röhögő, non-stop pörgő illetőnél lehet olyan megnyilvánulás, hogy idegesíti: "minek ez a fenenagy komolyság" "miért nem vagy olyan mint én" stb.
2019. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én közömbös vagyok az ilyenek iránt.Az ők dolguk.
2019. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés rólam szól:

Munkahelyen utálnak, kevesen fogadnak el, igaz nem is keresem a többiek társaságát. Nemrég voltam egy önismereti tréningen, ahol volt egy feladat, hogy ki-hol foglal helyet a csapatban. Ott egyértelműen körön kívülre tettek.

2019. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy nem rólam van szó, személyesen nem is ismerek ilyet, a munkahelyemen sincs. Egyetemen azonban találkoztam ilyenekkel akik elvoltak magukban. Ha segítséget kértek akkor mindenki adott nekik és nem is beszélte ki őket senki hogy ők miért nem csapódnak valakihez vagy társasághoz. Csak itt olvastam hasonlóról és érdekelt maga a jelenség.
2019. okt. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!