Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyilvános, beszélgetős szórako...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános, beszélgetős szórakozóhely létezik?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek, ami:

- nem az internet, hanem valódi

- nem házibuli, hanem mindenki számára nyitott

- ahol nem előfeltétel egy baráti társasághoz való tartozás

- ahol nem csak vagy leginkább egyáltalán nem üvölt a zene

- ahová egyedül, ismerkedési szándékkal betérve sem érzi magát kényelmetlenül egy introvertált ember

- ami tartalmas, ahol van mit csinálni pohárral táncoláson/álldogáláson/ücsörgésen kívül


Nem érdekel, ki mennyit tud vedelni egyszerre vagy hogy hogyan táncol részegen. A világlátása, személyisége annál inkább. Ez utóbbiakra lehet értelmes barátságot és/vagy kapcsolatot építeni. Hol lehet - élőben - hasonló gondolkodású emberekkel ismerkedni? Feltételezem hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával.


Lehetőleg az válaszoljon, aki elolvasta és értelmezte a leírást. Köszönöm!



2018. nov. 16. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy fontosát kihagytál hogy melyik megyébe keresel ilyen helyet
2018. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked egy jó sétáló helyet esetleg parkot lehet ajánlani . És azt sem tudni hány éves vagy. Így egymagadban beülnél egy pubba ? Még is mit szeretnél cappyt inni vagy ásvány vizet ? Sok filmet néztél , mert az senki arcára nincs rá írva mennyire filozofáló típus és rád sem . Amiket le írtál negatívumokat számodra az diszkokra jellemzőek vagy valami le pukkant kocsmákra . A beülős helyek azok meg egyértelműen arra valók , hogy italt fogyasszon a fiatal vagy középkorú és ez nem éppenséggel azt jelenti részegedni akar tudod , van olyan is mint a mérték.
2018. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindegy melyik megyében, egy lepukkant vonat is jobb hely azoknál ahol jártam.
2018. nov. 16. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nezd a facebookot. Az esemeny resze wgy tok hasznos dolog. En igy voltam lar tobbszor tarsasjatek esten, az szerintem pont olyan dolog amit te keresel.
2018. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyet keresnék, de nem hiszem, hogy létezik.
2018. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy nekem írhatsz :)
2018. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha lány lennék, nem kellett volna kiírnom a kérdést.
2018. nov. 20. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!