Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én irigylem az olyan...

Csak én irigylem az olyan embereket, akik simán gondolnak egyet és elindulnak bele a nagyvilágba?

Figyelt kérdés

Nézem most ezt az "Isten veled Magyarország!" c. sorozatot és van a 2. évad 8. részében egy bige, aki fogta magát és csak úgy kiutazott Görögországba, hogy nem is beszél sem görögül, sem pedig angolul.

Elképzelni nem tudom, hogy mekkora bátorság kell ehhez, de őszintén irigylem a tettéért. Azt irigylem, hogy mennyire szabad, mennyire nem érdekli semmi, csak megy előre és csinálja, ami tetszik neki.



2019. okt. 28. 05:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%
#10: Lehetsz te nyitott ha 10 másodpercenként szótározni kell 2-3 szót, amit nem ismersz. Az akcentus megértéséről nem is beszélve.
2019. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!