Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire gyakori?

Ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Ha két ismerős, de ellenkező nemű (hetero) fizikai kontaktusba lép egymással és ez kivált határozottan egy pozitív érzést az milyen helyzetekben gyakori?

Barátság vagy párkapcsolat? Vagy ez minden egymást ismerő ellenkező nemű esetében így van?



2019. okt. 28. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehat ha egy no meg egy ferfi szexel es az pozitiv erzest valt ki az milyen helyzetben jon elo? Netan szex kozben? :D


Vagy mi a kerdes?

2019. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most itt nem a szexre gondolok.

Lehet hogy én vagyok hülye,de a fizikai kontaktus (=testi érintkezés) nem csak a szexet jelenti hanem bármely más érintkezést is (ölelés, kézfogás stb.)

Ennek tudatában (a szexualitástól most eltekintve) mi lehet a válasz a kérdésemre?

2019. okt. 28. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a párkapcsolat vonalra vonatkozik ez a pozitív érzés. Vagyis a fizikai vonzalom, amikor nem közömbös a másik közelsége, tudatos vagy tudattalan érintése. Barátoknál is jó egy ölelés, de az nem váltja ki azt a bizonyos vibráló, pozitív érzést.
2019. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!😊
2019. okt. 28. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam beszélgetésnél gyakori, azaz barátság, vagy inkább ismeretség tekintetében.
2019. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek jól esik egy baráttól, a szerelmétől, ha kedvesen megérintik.
2019. okt. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!