Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire gyakori jelenség?...

Ez mennyire gyakori jelenség? Vagy csak én botlottam bele ilyen emberekbe eddig?

Figyelt kérdés

Eddigi kapcsolataimra az volt a jellemző, hogy egy idő eltelte után kezdtek kisajátítani a férfiak, próbáltak felülkerekedni, uralkodni rajtam, de szakítás lett belőle.

Azt akarom megtudni, hogy ez sok férfire jellemző, vagy csak én vonzom az ilyen típusokat?


2019. okt. 13. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkét eset lehet. Van, hogy valakit mindig a rossz fiúk találják meg, akik kihasználják, hasonló lehet ez is.
2019. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonymousreview60 ***** válasza:
A kisajátítás az tkp. féltékenység. Egészséges férfira nem jellemző. Ha ez sokszor megtörténik veled, akkor az ezt vonzó jellemvonások benned vannak, de nem vagy hibás. Ezt fel lehet tárni/oldani egy 10 alkalmas terápiasorozat alatt.
2019. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!