Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok már úgy, hogy utáltok...

Voltatok már úgy, hogy utáltok tükörbe nèzni, mert annyira nem vagytok/voltatok megelégedve magatokkal?

Figyelt kérdés
Nálam most ez a helyzet,szó szerint utálom ahogy kinézek,és nem tudom mit kellene ilyenkor tenni...

2019. okt. 28. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél egy másik tükröt, a régi lehet hogy elromlott. :D
2019. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Volt!

De en mindig tudtam mit kellene tennem.


Te hogyhogy nem tudod? Valtoztass!!! Ez ilyen egyszeru. Ha dagi vagy tornazz, dietazz, fogyj le. Ha a fejed gaz, esetleg hajfestes fodrasz mindent meg tud valtoztatni. Ha a cuccaidban erzed magad topisnak egy uj madrag es felso komboban teljesen meg tud valtozni a hangulatod stb.

Hogyhogy nemtudiod miert nem szeretsz a tukorbe nezni. Ez kamu. Hazudsz magadnak, nincs ilyen hogy ne tudna az ember mi a baja...

2019. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, bár max pár nap alatt túl szoktam jutni rajta, de vannak ilyen mélyebb pontok
2019. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de tettem azért,hogy ne így legyen
2019. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sokszor nem ismerek magamra. Mondom is a rám bámuló vénasszonynak: Nem ismerlek, de azért megmoslak.
2019. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Volt egy korszakom fiatalon, leesett az önbizalmam a béka feneke alá. Tükörbe sem mertem nézni, kb. Nem volt kevés idő mire rendbe raktam magamat, de sikerült. :)


41F

2019. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos elég gyakran előfordul.
2019. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt/van, vagy 13-14 éve biztos így érzem, egyre rosszabb.
2019. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
Volt, tinikoromban. Ijesztően sovány voltam, pedig sokat ettem, tele voltam pattanásokkal, ráadásul 13 évesen egyszerre kaptam fogszabályzót és szemüveget. Plusz miven a családom rosszul állt anyagilag, normális ruháim se voltak, hanem mindig 1-2 számmal nagyobbak amiket anyám a piacról vett vagy a családsegítőből hozott el. Talán ha nem csúfoltak volna halálra az osztálytársaim, nem bántott volna ennyire a dolog. Én hittem benne hogy majd ha nagyobb leszek, elmúlnak a pattanások, szép lesz a fogam, lehet kontaktlencsém és talán hízni is fogok és ha már tudok dolgozni, lehetnek méretben megfelelő ruháim is. De a mindennapos beszólogatások, nem ritkán verések amit a többiek elkövettek rajtam csak azért mert nem voltam szép, na az eléggé hazavágott. Tükörbe konkrétan alig néztem ez idő alatt, nem akartam emlékezni rá hogy hogy nézek ki.
2019. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam folyamatosan ez van. Néha ez segít egy kicsit:

https://www.youtube.com/watch?v=WA8j_b5WTys

2019. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!