Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mennyire vagytok...

Lányok mennyire vagytok megelégedve magatokkal?

Figyelt kérdés

Külsőleg? Miben változtatnál, mi az amitől azt érzed hogy nem vagy nőies? tetszik a stílusod, változtatnál az öltözködéseden?

18l


2012. nov. 13. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

az alacsony termetem miatt nem vagyok nőies. A stílusom tetszik, olyan Serenás vagy Blaires (Gossip Girl), csak lehetne több ruhám. A bőröm jelenlegi állapotán változtatnék , mert az utóbbi időben kijöttek a sok egészségtelen kajától a pattanások ()bárcsak mi is tudnánk bőrt levedleni :D). Na meg a hajamon, hogy ne hulljon ennyire. (ilyenkor már az sem számít, hogy vékonyszálú, csak ne hulljon)

19/L

2012. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokat teszek azért hogy szép legyek, szóval már azt mondhatom meg vagyok elégedve magammal teljesen. Úgy nézek ki ahogy nekem tetszik, nem érdekel se a divat, se mások véleménye, úgy öltözök ahogy akarok, és talán ezért is vagyok sikeresebb mint bárki más körülöttem, mert én merek más lenni. És így jól is érzem magam a bőrömben.
2012. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meg vagyok elégedve magammal külsőleg. Egyetlen problémám van, amin eddig tartósan nem sikerült változtatnom, az pedig a bőröm. Eléggé pigmentfoltos, ami nyáron zavaró. Ettől eltekintve meg vagyok elégedve magammal, a stílusommal is.

21L

2012. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
2012. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak a hajam lenne hosszabb, és én teljesen meg lennék elégedve magammal. Sajnos lassan nő, még mindig nem ér mellig se. :(

Az öltözködésemen csak egészen kis mértékben változatnék.

2012. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem is a haj hossza.. nekem évente kb egy jó 10 centit nő, dús is csak már alig bírom kivárni hogy hosszú legyen:)
2012. nov. 14. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
10-es skálán adnék magamnak egy 2-est, mert örülök, hogy megvannak a végtagjaim meg az orrom meg ilyenek. De a többit mind kicserélném :/
2012. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel én már vén róka vagyok, azt mondom h csodát nem tudok tenni, de nem is akarok. Annyi, hogy a pigmentfoltjaim az őrületbe kergetnek (de eltüntetőben vannak), amúgy 2-3 kilót fogynom kellene. Ennyi. sAjnos vannak dolgok, amik a korral járnak, de azért igyekszem csinos, karcsú maradni (szerencsére nem vagyok hízékony).

30N

2012. nov. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!