Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mai nap folyamán mi jót vagy...

Mai nap folyamán mi jót vagy rosszat csináltál?

Figyelt kérdés

Milyen volt az eddigi napod?

Mi lesz még a nap folyamán?

Szívesen meghallgatnám mit csináltál? Meséld el ha szeretnéd.


2019. okt. 28. 13:29
 1/7 anonim válasza:
Akkor én elmesélem. Ősziszünet van,itthon vagyok. 7:30 kor felkeltem, kicsit telóztam,elmentem hajat mosni, port töröltem, gyújtottam egy gyertyát,ebédeltem, és most tévézek. Délután kimegyek az udvarra és röplabdázni fogok, meg fuss család fuss-t nézni.
2019. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi rosszat? Arra a férfira gondolok akivel úgy sem lehet semmi aki sose lesz az enyém :'-D

Mai nap dolgozom. Nemsokára hazamegyek. Otthoni dolgokat fogok csinálni. Egy újabb,, értelmes' ' nap :-D Remélem a tiéd jobb

2019. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak a szokásost... hát te kedves kérdező?:)
2019. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak rosszat, kicseszek mindenkivel akivel csak tudok. Mert jó.
2019. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Dolgoztam, munka után elmentem edzeni, itthon lezuhanyoztam, most várom a páromat, hogy hazajöjjön és együtt vacsorázzunk.
2019. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1, Folytattam a pozitív irányba való haladásomat az életben;

2, Elég jó napom volt;

3, Semmi nem lesz, alvás.

2019. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszi szünet van, itthon vagyok, még nem aludtam, TVzek. Tegnap reggel 10 ig nem aludtam, kb 10kor bealudtam, 16kor keltem, egesz nap tv-ztem, teloztam, baratammal chateltem. Ma kb delben kelek es tanulni fogok.
2019. okt. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!