Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen volt életed első...

Milyen volt életed első munkahelye, mit csináltál? Most hol dolgozol?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Betanított munkásként dolgoztam egy pékségben. Jobb lehetőségem akkor nem volt. Most irodai munkám van, ez a negyedik munkahelyem és ezzel a hellyel, a fizetéssel iselégedett vagyok.
2018. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első: általános iskolában mezőgazdasági munka. Az első rendes: 16 évesen (otthagytam a sulit), egy hűsüzemben számláznak. Aztán jött a rendszerváltás, utána így suli nélkül csak takarítás, betanított munka. Elkezdtem tanulni, most egy nagy múltját vagyok minőségirányítási gyakornok mérnök.
2018. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
Diákmunka volt az első, egy műanyaggyárban 12 óra éjszaka. Az azt követő években kb. 10 helyen dolgoztam de ez volt a legrosszabb. Most egyetemen vagyok nyelvtanár.
2018. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első: diákmunka, gyár

Első nem diákmunkás munka: gyár, operátor

Mostani munka: logisztikai világvállalat, ocean freight területen vagyok koordinátor


25N

2018. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első 14 évesen: szüleimnél, tesómnál mezőgazdasági munka


most: van egy mezőgazdasági-élelmiszeripari-kiskereskedelmi vonatkozású kis cégem azt navigálom

2018. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos elég későn kezdtem el dolgozni, saját életet élni.


Első munkahelyem egyetem alatti gyakorlat volt. Kicsi tervező irodánál, egy nyár erejéig. Később inkább diákmunkát csináltam, mert az jobban fizetett (meg egyáltalán fizetett). Legrosszabb munka nekem is műanyag gyárban volt.


Utána kivitelezésben helyezkedtem el, először gyakornokként, majd teljes állásúként.

2018. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Újságot hordtam. Jó meló volt szerettem mert jól fizettek, jó környékem volt és kb túráztam. De a reggel 5kor kelés egy idő után nem jött be.

Most egyetemen dolgozok mint kutató és tanár

2018. jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyárban voltam R1-es adathordozó (eredj lányom vidd ezt el) első munkahely. Azóta is adminisztrációban dolgozom.
2018. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyári melókon diák koromban 12 órás műszak műanyag gyárban, heti 3 napot mentem, mert idegileg nem bírtam többet, de még így is jó volt a pénz. Azóta is rühellem az összes gyárat.


Első rendes munkám ennek ellenére ugyanúgy gyárban volt, diplomával. Ezután még évekig nem jutottam túl a gyárakon, raktárokon.


Jelenleg telepvezető vagyok, nem gyárban szerencsére.

2023. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!