Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi volt a legcikibb...

Nektek mi volt a legcikibb pillanatotok?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat.

2019. okt. 28. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Buliban frissen megismertem egy csajt. Kimentünk a ház mögé smáolni és olyan erősen megölelt, hogy kipréselt belőlem egy fingot.
2019. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer buszos túrán az egész busznak meg kellett állnia egy autópálya menti parkolóban, mert majdnem befostam. Mikor végeztem és visszaszálltam a buszra, mindenki tapsolt. Azt hittem, ott süllyedek el.
2019. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem jut eszembe egy "legcikibb" pillanat, csak sok-sok kisebb ciki pillanat. Azok közül itt van most egy:


Ismerek egy vicces karácsonyi versikét, ami így hangzik:

"Gyantás a seggem,

csillingel a herém.

Fix, hogy karácsonyfa

jött hátulról belém."


Na, most tiniként az egyik karácsonykor jó poénnak gondoltam, hogy ezt a versikét elküldöm egy csomó ismerősömnek SMS-ben. El is kezdtem írni, majd amikor az első sor után új sort akartam kezdeni, nem kalkuláltam bele, hogy az "enter" gombbal elküldöm az üzenetet. Szóval vagy húsz ismerősöm kapott egy SMS-t tőlem azzal a szöveggel, hogy "Gyantás a seggem".

Nem győztem utána magyarázkodni.

2019. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Amikor "egy kolléganőm" (amúgy tényleg az volt) feljött hozzám "valamit megbeszélni" -és mintegy 15 perc múlva Anyám behozta a frissen főzött kávét. Nekünk.

A kollegina meg erősen hiányos ruházatban éppen előttem térdelt... :D

2019. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

#3 ez hatalmas!! Nagyon jót nevettem!

Nekem, nő létemre az volt a legcikibb, amikor egy friss kapcsolatomban voltam. Meghívtak minket egy házibuliba, ahol kevertem az alkoholokat és ennek eredményeként, tapasztalat híján, ki akart kívánkozni belőlem. Nos, azt tudni kell, hogy egy régi paraszt házban volt a buli, csak pottyantós volt az udvaron. Én elindultam, hogy könnyítsek a gyomromon, de az akkori párom utánam jött és szerencsétlenségére a lehető legrosszabb pillanatban visszatartott, vagyis az első nagy szerelmi vallomása közepén kidobtam a taccsot és még a cipőjére is került.. nem győztem elnézést kérni tőle.. :)

2019. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sok ilyen pillanatom van. Most csak ilyen kisebbek jutottak eszembe.


Közèpsuliban biológiàn vlmilyen előadást kellett tartanom, és a miniorganizmusokat,mini orgazmusoknak mondtam. Ott àlltam vörös fejjel az osztàlyom elött. Mindenki fulldoklott a nevetéstől.


Aztán egy apróbb szösszenet, úgy mentem suliba hogy a ruhàmon lógótt a ruha csipesz és nem vettem észre.


Párommal a komolyabb összeismerkedésünknél lehànytam a cipőjét. Buliból kísért haza,én meg még buta kislàny voltam és szétcsaptam magam 3 kis pohàrka unicumtól mert gyógyszerre ittam.

De azóta is együtt vagyunk! :)

2019. okt. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Eü.-probléma megjelenése nyilvános helyen.
2019. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!