Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányoknak mégis miért...

A lányoknak mégis miért nehezebb elveszíteni a szüzességüket, mint a fiúknak?

Figyelt kérdés

A filmekben, sorozatokban, itt gyakori kérdéseken folyton az a probléma, hogy a lányok nem állnak készen a szexre.


A fiúknál sosincs ilyen, hogy még túl fiatalok a szexhez.



2019. okt. 29. 19:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
30%

Egyébként meg az ösztönlény biológia megalapozza a jelenséget. (Nők válogatnak a kanok közül, a legjobb hágja meg őket. A férfiak pedig ökölcsatában harcolnak a magas rangért és a hágás jogáért, magszórásra törekedve. + 9 hónapra kiesik a nő...) a biológia eltolja az arányokat.


Erre jön rá a társadalom hatása.

Pl a szűz nő érték, mert nincs nemibetegség kockázat. Nem kell idegen porontyokat nevelgetni. Lehet régi korokban az új férfi simán leölte az idegen férfiak csecsemőjét, ahogy az állatoknál ez alapvető. Sőt jókedvűen falatoznak a megölt csecsemőből. Aztán meghágják a nőstényt és az ő magjukat hagyják érvényesülni. Kegyetlen világ ez.


Tehát nyilván vannak külső hatásoka is, de minden az ösztönökre épül. Ha nem lennének ösztönök, akkor logikusan viselkednének az emberek... ehelyett gyakran állatként viselkedünk.

2019. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
59%

Partnert dugásra vagy rendes kapcsolatra? Mert nem mindegy, még mindig. Dugásra mindenki talál magának partnert. Akár csettint, befűz egy nálánál kevésbé szépet vagy kiköhög pár ezer forintot.

De csettintésre senkinek nem lesz értékelhető kapcsolata főleg ha a kelleténél kevésbé vonzóbb. Az a 100 kilós nő talán talál magának olyat, aki hajlandó egyszer kétszer megdugni, de talál olyat is, aki hajlandó összekötni vele az életét?

2019. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
19%
Ó igen, és az inceleknek vajon miért nem jön össze, a kinézetük, vagy az undorító, taszító személyiségük és világnézetük miatt?
2019. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%

"Dugásra mindenki talál magának partnert. Akár csettint, befűz egy nálánál kevésbé szépet vagy kiköhög pár ezer forintot."


Ez nem igaz hiába fújod.

Ismerek olyat aki 100 lánynál próbálkozott, társkeresőtől kezdve, élőben mindenhogy. És nem qrvázásról beszélek, hanem hogy a lány vonzódjon is az emberhez.


Itt teljesen felborult az arány. 10:1-hez stabil papírforma. Akár egy szórakozóhelyen, akár egy fesztiválon, akár társkeresőn.


Próbáld ki mondom...


Persze a nők nem akarnak csak úgy szexelni, mert biológiailag mást jelent nekik. Ez tény. Egy fiatal férfi kb az egérlyukat is megdugná ha tehetné, míg a nők inkább romantikus kapcsolatra vágynak.


...

Ez szorosan kapcsolódik a szüzesség kérdéséhez.


Míg egy csúnya lány kb 5 percen belül talál szexpartnert, addig egy átlagos férfinak vért kell izzadnia mire összejön valami.


Ezért ez "teljesítmény". Elismerés ha megvolt valaki. A nőknél pedig nem jelent semmit, mert könnyedén megy.


Mindez természetesen az ösztönökből adódik.

2019. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy tévhit hogy nehezebb a lányoknak, bár ez attól függ hogy milyen szemszögből nézzük. Az alapján, amit te írtál, valóban, a lányok közül sokan nem állnak készen.. Viszont egy jó ahogy egy jól kinéző srác körül özönlenek a csajok, ez fordítva is igaz, míg egy átlagos srác, akinek peldaul az átlagos külsejű csajok nem minden esetben jönnek be (mint pl én), általában nehezebb dolguk szokott lenni. Én 17 évesen nem voltam még senkivel,még csak egy egyszerű smárolásig sem jutottam el. Ez teljes mértékben az én hibám, de pontosan az előbb leírtak miatt nem kezdeményeztem, mert tisztában vagyok azzal hogy egy 10/4-5-ös sráccal egy minimum 7-es csaj soha az életben még csak úgymond szóba se fog állni ha párkapcsolatról van szó. Éppen ezért tervezem, hogy amint a tizennyolcat betöltöm, elmegyek prostizni. Nyilván nem egyből szexxel kezdenék, szépen fokozatosan haladnék előre, de egy dolgot megfogadtam nemrég: Nem fogok szűzen meghalni.. Ha végül tényleg prostival veszítem el,hát ez van.. Aki meg azt mondja, hogy a saját fajtám körül keresgéljek (Tehát a 4-5-ösök között), arra meg az az ellenérvem hogy egyrészt ha nekem ők nem jönnek be, akkor minek legyek velük bármilyen fizikai kontaktusban? Csak azzért nem fogok senkivel sem ágyba bújni hogy elmondhassam magamról hogy elveszítettem.. Másrészt a 4-5-ösök is 10/10-esnek gondolják magukat, és ha némelyiknek szerencséje van, még egy álompasit is kifoghat. De fordítva ez nagyon nagyon ritka, mint a fehér holló.. Az hogy mi a 10/10 és mi a 10/5 arra igazából nincs konkrét magyarázatom ,mindenkinek más jön be. Sok olyan eset van hogy mutatok egy csajt a haveromnak, ő lerondázza, miközben szerintem 10/10.. De összességében szerintem nekem azon kívül hogy ronda vagyok, az a problémám hogy túl jó az ízlésem.. Ez van, ezt dobta a gép..
2020. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#25

17 éves vagy? Igaz, nekem sem volt barátnőm soha, de ennyire ne legyél már elkeseredve. 19F

2020. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!