Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszélgetnél vele?

Beszélgetnél vele?

Figyelt kérdés

Adott egy 35 éves nő, aki sima vodafone ügyfélszolgálatos,albérletben lakik, több ruhàja kínaiból van és egy kb. 15 éves Wolkswagenje van.


Beszélgetnél, barátkoznàl vele, vagy rossz tulajdonságokra vall, hogy 35 évesen itt tart?


2019. okt. 29. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Húú hát az oké,hogy 35 évesen már lehet nem itt kéne tartania,de sosem tudhatod,hogy mi történt vele,amiért csak itt tart. Úgyhogy önmagában ez nem feltétlenül határoz meg valakit szerintem.
2019. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy itt tart? Önálló, eltartja magát, van munkája, van hol laknia. Az ő értékrendje meglátásom szerint jobban a helyén van, mint annak, aki ilyen jellegű kérdést feltesz.
2019. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen. Nem emiatt lesz rossz ember, sőt, talán még jobb is, mint aki 35 évesen vezető pozícióban van. Ha mindenképp ebből kell ítélkeznem, inkább a kérdésben leírttal barátkoznék, mint a vezetővel, mert azok általában nagyképűek.
2019. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen mit szégyellni ezen. MO-n az autók átlagos életkora 15 év, többség albérletben lakik ,mert esély nincsen arra,hogy sajátot vegyen valaki az itteni átlagos keresetekből. Azt nem értem, ha zavarja miért nem tesz ellene , angol v német tanulás és külföld vagy bármilyen egyéb út keresése.


A kínait sem értem, ma már annyira nem olcsóbb a kínai, mint egy "dekatlon". Lehet akciósan is venni jó minőségű ruhákat csak résen kell lenni, bár ez a nőknek általában nem nehéz. :)

2019. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze h beszélnék vele. Nem a pénztárcában és a vagyonban mérik az ember értékét. 35 évesen meg mégfiatal vagy. A mai világban évtizedekig kell gyüjteni pl. egy autóra!
2019. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Kiszaladnék a világból ha ennyim lenne 35 éves koromra...
2019. okt. 29. 22:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Inkább az olyan embereket kerülöm messziről akik ilyen ítélkezőek másokkal szemben.
2019. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Blade Bone ***** válasza:
Ez nagyon lenéző volt, te mit tudsz felmutatni?
2019. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam ilyen brosúrát, hogy hány éves korra hol kell tartani, hol lehet kérni?
2019. okt. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Veled kérdező nem beszélgetnék,de a szóban forgó hölggyel simán.N
2019. okt. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!