Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesek voltatok amikor...

Hány évesek voltatok amikor elvesztettétek a szüleiteket? Ha fiatalon ért titeket a vesztesség hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
33 apunál, 35 anyunál. Kellett idő hozzá és többféle megközelítéssel...ezt így nehéz írásban pár szóban megfogalmazni. Te?
2019. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 éves voltam anyukámnál. Nem nagyon foglalkoztak utána az éréseimmel, mindenki a sajátjával volt elfoglalva. Részben sikerült csak feldolgoznom, pedig nagyszerű barátok, tanárok vettek körbe szerencsémre. Részben sikerült csak feldolgoznom, inkább eltemettem, lezártam magamban. 28 éves vagyok.
2019. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12 voltam mikor apukámat. Bár nem voltam szomorú (nem utáltam őt de nem is szerettem) Anyám szintén.
2019. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!