Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elmondanátok a férjeteknek,...

Ti elmondanátok a férjeteknek, hogy prostituáltként dolgoztatok?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó. Volt egy ismerősöm, félig cigány, nagyon rossz élete volt, a saját apja molesztálta, emiatt visszahúzódó, fura természete lett. Suliból is korán kimaradt, itt kicsit elvesztettem a nyomát... aztán megtudtam annyit, hogy történt vele valami, valami mindennél rosszabb és kitették őt otthonról, még 18 sem volt. Prostituált lett.


Aztán egy évvel később véletlenül belebotlottam egy vadonatúj Facebook fiókba, ő volt az. Férjes asszonyként, várandósan, elegánsan, Svájcban. Eléggé fejébe szállt az új élete, de ez érthető, amiken ő átment, más ki sem bírta volna. Viszont valamiért nem akar rólam hallani. Gondolkodtam, hogy vajon "csak" az a baja, hogy fél, hogy véletlenül, vagy gonoszságból, de kikottyantom a férje előtt a viselt dolgait? Mert ha igen, akkor szóba hoznám ezt, hogy emiatt ugyan ne aggódjon, sosem tennék ilyet, nem az én dolgom ítélkezni. Vagy nem ezért, hanem általában senkit nem akar, aki régen is ismerte őt, mert ez esetben hagyom, nem erőltetem a témát. Sajnálom őt, mert barátnője nincs, írogat egy blogot (a régi becenevével, azért is találtam meg) amiben kifejti, hogy magányos és depressziós, hiába van meg mindene most. (én is lány vagyok, ha eddig ez nem lett volna érthető) Szerintetek?


2016. ápr. 14. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy jó dolog a titkolózás, biztos nem lehet könnyű így kapcsolatban élni. De ez az ő felelősége, ő élete. Én megértem, hogy nem szeretné híresztelni, hogy molesztálták, kidobták az utcára kényszerült.

Felesleges erőltetni a támogatást is, főleg olyan embertől aki negyed annyit nem szenvedett, mint ő. Neki kell megtalálni a megfelelő módszert amivel végre elfelejtheti a multat. Gondolom te is a múltjára emlékezteted, szóval nem csodálom, hogy nem szeretné tartani a kapcsolatot.

2016. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem akarja veled tartani a kapcsolatot, akkor ne eröltesd.


Az meg, hogy a férjének mennyit mondott el a korábbi életéröl, kizárólag kettejük ügye.

2016. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Roland G. ***** válasza:

Lehet,hogy a férje tudja,mert ő futtatta!

Ha meg nem kíváncsi rád,akkor hagyjad..

2016. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első választ köszönöm.


Második: Szövegértés? Nyilván kettejük ügye, hogy mit mondott el -.-

Nem is ez volt a kérdés, hogy én elmondjam-e, hanem hogy lehet csak ez az ok, hogy titkolózik, mert akkor van esély, hogy közel enged újra, vagy pedig valószínűbb az, hogy általában senkit nem akar látni, aki régebben ismeri őt.


Harmadik: ne ízléstelenkedj, dehogy futtatja. A lány úgy él most, mint egy normális feleség, még egyetemet is hazudott magának (pedig érettségije sincs) a férje dolgozik, rendes ember, nem olyan fajta, aki az asszonyon élősködik. El se vette volna akkor, ha futtatná, ez teljesen logikátlan gondolat.

2016. ápr. 14. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túlkombinálni. Egyszerűen nem kíváncsi rád, ne erőltesd.
2016. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű, hogy Svájcban melózott mint prosti, aztán az egyik kuncsaft beleszeretett és elvetette magát. Semmi féle titok nincsen itt, a férj nagyon is tisztában van vele.
2016. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezzel igazából nincs mit kezdened.

Ha magányos, ha nem - ha depressziós, ha nem : nem kér belőled.

Egy ostoba "vicc" egyébként a dolog, mert magányos, depressziós embernek épp a társaság lenne a legjobb gyógyszere, de csak akkor, ha ő is akarja! Amíg pocsékul akarja magát érezni, addig nem tehetsz semmit.


Nojó.

Egyet azért mégis: üzenhetsz neki, hogy ha egyszer úgy gondolja, akkor ELÉRHET.

2016. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fuh hát ez sok dologtól függ.

Pl. a férj mentalitásától.

Vagy attól, hogy sanyarú sors miatt keveredtem a prostitúcióba vagy csak gyors pénzkeresés miatt csak úgy alapon.

Az én életem rendezett és ha csak plusz pénz miatt fogadnék srácokat azt biztos nem újságolnám el a férjemnek. Minek? Igazából sok köze nincs hozzá, ha a kapcsolatunk előtt történt (és nincs nemi betegségem).

Ha sanyarú sors miatt kényszerültem bele, akkor szerintem elmondanám érzelmi okok miatt.

2016. ápr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!