Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgoztátok föl azt,...

Hogyan dolgoztátok föl azt, hogy elköltöztök a szüleitektől?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egészen könnyen. Elmentem egyetemre, albérletbe költöztem. Mondjuk ez nem igazi elköltözés mert rendszeresen hazamentem de önálló voltam és szerettem. Eljött az ideje. Ne félj te sem, nem nagy dolog.
2016. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 piriiiii ***** válasza:
Simán.
2016. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A párommal költöztem össze, így nem egyedül mentem el külön lakni. Inkább a szüleimet viselte meg az elköltözésem.
2016. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sehogy 40 évesen még mindig a szüleimmel lakok
2016. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól és könnyen. Már nem szerettem velük élni.
2016. aug. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A páromhoz költöztem, ergo szívesen, és örömmel mentem. De azért első reggel emlékszem, felébredtem, és azt kérdeztem magamtól, hogy mi a jó bánatot keresek én ezen az idegen helyen?!?
2016. aug. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon volt rajta mit feldolgozni, mert nem muszájból történt, hanem az én döntésemből. Akit egy ilyen dolog megvisel, az még nem elég érett arra, hogy külön éljen.

Annak meg semmi értelme, hogy 100 méterre költözik a szülőktől és bármilyen apró kis sérelem miatt rohan haza anyuciékhoz, vissza a gyerekszobába.

2016. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán, nem tudom mi ebben olyan nehéz, bármikor hazamehetsz meglátogatni őket. Egy felnőttnek már szüksége van egy saját otthonra, felelőségre, szabadságra. Én nagyon élveztem, hogy magamnak vásárolok be, én döntöm el mit főzök, nem kérte senki számon hová megyek, nem kellett félnem, hogy a vendégeim zavarják a szüleimet. Az egyik legjobb időszak volt az életemben még fiatal, magam osztottam be az időm én döntöttem mindenről. Rengeteget tanultam, nemcsak az egyetemen magamról is, megtanultam beosztani a pénzt, gondoskodni magamról. Párom is hasonló módon költözött el otthonról, amikor összeköltöztünk soha semmi gondunk nem akadt az együtt lakással, már tapasztaltak voltunk ☺

Szóval fog fel ezt lehetőségnek, ne problémának.

2016. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:

15 évesen mentem gimnáziumba, kollégiumba, és gyakorlatilag azóta (10 éve) csak látogatóba járok a szüleimhez, illetve nyáron töltök el ott hosszabb időt.

15 évesen eleinte volt honvágyam, meg hazajártam minden hétvégén, egyetem alatt meg kb havonta 1-szer kb. Vizsgaidőszakban volt, hogy két hónapig sem. Nem olyan nagy szám, én elég korán hozzáedződtem, ha valaki huszonévesen költözik el először, a mondjuk lehet furcsa lehet.

2016. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Anyával éltem. Meghalt. Nem ugyanaz mint elköltözni de jó nagy fos egyedül lakni.

25/l

2016. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!