Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti próbáltátok már ezt a...

Ti próbáltátok már ezt a kísérletet?

Figyelt kérdés

Elvileg, ha 4 percig egymás szemébe néztek egy emberrel, az segíti a kötődést, akár romantikus, akár csak baráti értelemben. Egy ismerőstől, akik megcsinálták, azt hallottam, belőlük LSD hatást váltott ki.

Ha valaki itt megcsinálta, ő mit érzett közben, illetve utána?

Szerintetek ciki megkérni valakit, hogy tesztelje le velem?



2019. okt. 30. 17:04
 1/7 anonim válasza:
21%

Elég nehéz ennyi ideig egymás szemébe nézni, de egyszer egy kolléganőmmel , aki teljesen közömbös volt, így beszélgettem.Egymás mellett ultunk és így beszélgettem vele,illetve próbáltam a lelkére hatni, mert maga alatt volt.

Végig a szemébe néztem, és a végén, ha nem fordítom el a fejem, megcsókolt volna. centikre volt az ajka, pedig semmi nem volt addig, és azután sem.

49 F

2019. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Én általában úgy beszélek mindenkivel, hogy a szemébe nézek, nem is tudom elképzelni másképp. A barátaimmal, a postással, vagy bárkivel. A barátaim is ilyenek, van, hogy órákig beszélgetünk ebben a formában és még egyikünk sem került euforikus állapotba.
2019. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Naponta többször is kipróbálom,legutóbb az ételfutárral voltam kénytelen 5 percig így csevegni, egy elcserélt kaja kapcsán. Semmi reakció nem volt se nála, se nálam. Lehet, hogy csak azért mert nem tudtunk erről a "tudományos" kísérletről? Megjegyezném, hogy a szembenézés alap egy beszélgetésnél.
2019. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Én hallottam errol a kiserletrol. Az elozo valaszolok pedig elfeledkeznek arrol hogy ha beszelgetsz valakivel nem mereven nezel a szemebe hanem par masodpercenkent onkentelenul is el valahova mashova. Nem probaltam meg ki de szivesen kiprobalnam
2019. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

#4

Azért 4 percig szembenézve beszélgetni úgy, hogy másodpercenként ne kapkodd a fejed más irányba mint egy idegbeteg, nem rendkívüli teljesítmény, különösen, ha a téma leköt!

Szerintem is baromság, de terjesszétek, mert olyan "tudományosan" hangzik!:D

2019. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1 Amúgy ilyesmi velem is történt egyszer, de akkor nem a szemkontaktus, hanem a túlzott egymásnak préselődés váltotta ki😅 Egyébként jó kis élmény lehetett, de nem hinném, hogy rendesen modelleztétek volna a kísérletet(szóval gondolom néha-néha odébb pillantottatok)

#2 és 3: igen, ezt tudom, és én is a szemébe nézek a barátaimnak, de 5-6 mp-enként azért elnézek egy kicsit, majd vissza. A leghosszabb szemkontaktusom kb fél perc volt, kicsit zavarba is jöttem tőle😅

#4 Köszi, örülök, hogy te hallottál róla, és tudod, miről beszélek.😇

2019. okt. 30. 17:51
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 Nem is arra gondolok, hogy a fejedet fordítod el teljesen más irányba, de ennyi ideig valaki szemét nézni kínos lehet/ijesztő, esetleg jó érzés, ha szereted az illetőt. De a legtöbb ember tuti nem csinálja ezt rendszeresen
2019. okt. 30. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!